דואר שליחים

חברות רבות מעניקות שירותים של דואר שליחים, באיזו חברה לבחור?

מפאת העובדה כי שירות זה הינו שירות מקצועי אשר שמור אך ורק לדואר יקר ערך, חסוי ו'בעייתי', החוכמה היא לא רק לבחור בשירות זה עבור אותו דואר, אלא גם לבחור חברת שליחויות מקצועית , איכותית ובעלת אחריות ,אשר גם 'מבטיחה' כי הדואר יגיע ליעדו בוודאות, במהירות וללא שום תקלות בדרך. לפיכך יש לבחור אך ורק חברה וותיקה, מקצועית אשר מעניקה את השירות באמצעות מערכת בקרת הפריטים המתקדמת והאיכותית.

דואר שליחים מקצועי ואמין הינו שמה הנרדף של מאך 1!

מאז היווסדה, מאך 1 התמחתה בהענקת שירותי שליחויות איכותי ומהיר. בזכות צוות השליחים שלנו אשר מעניק יחס אישי, חם ומקצועי ללקוח. השליחים שלנו מקפידים על הגעת חבילת הדואר בזמן ובנוסף מודיעה על כך ללקוח. ואם כל זה אינו מספיק, שירות זה מאת חברת מאך 1 עבר שדרוג טכנולוגי בשנים האחרונות בדמותה של מערכת בקרת פריטים מתקדמת. מערכת דיגיטלית זו מאפשרת מעקב בזמן אמת אחר חבילות דואר, מיקומם המדוייק ותאריך המסירה המדויק.

דואר שליחים מהיר ואחראי

יש המון חברות שליחים בארץ וסוגים של דואר שליחים, אולם מי שרוצה שמסירתו תגיע לנמען באופן בטוח, מהיר ומקצועי, צריך לבחור לא רק באחת החברות שיש בארץ, אלא בחברה מובילה שחרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע לשליחויות. ומה זה בעתם דואר שליחים? דואר שיכול להיות כדואר אישי, חבילות, מכתבים, מסירות משפטיות וכל דבר שאתם רוצים למסור ממקום אחד למשנהו באמצעות שליח. אז אם אתם מחפשים דואר שליחים מקצועי, מהיר ואחראי, הגעתם למקום הכי נכון! מאך 1 מספקת שירותי דואר שליחים בכל אזורי הארץ, במחירים נוחים ובאחריות. אז אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר. התקשרו כבר עכשיו לנציגי מאך 1 שישמחו לעזור ויתנו לכם את מלוא הפרטים הנדרשים למסירה שלכם. 
דואר שליחים למסירה מהיום להיום
יש המון שירותים של שליחויות בארץ, אולם שליחות דחופה מהיום להיום לא פשוט למצוא, במיוחד אם זה משהו חשוב ואתם צריכים חברה אמינה של משלוחים שאתם יכולים לססמוך עליה בעיניים עצומות. אז מה עושי בכדי למצוא דואר שליחים מקצועי, מהיר ואמין? פשוט פונים לחברת מאך 1 אשר חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למתן שירות מהיר של מסירות דחופות , גם מהיום להיום/מהיום למחר. 
דואר שליחים מהיר יכול להיות לצורך מסירות אישיות דחופות, מסירות משפטיות לבתי משפט, הוצאה לפועל וכדומה. המחירים של דואר שליחים מהיום להיום/למחר משתנה בהתאם לאזור, אופן המסירה ועוד. אז לקבלת מחיר בהתאם לצורך שלכם התקשרו עוד היום: 03-6299370


דואר שליחים הינו שירות דואר אישי אשר מבוצע על ידי שליחים...

ראשית כאשר מדברים על דואר שליחים הכוונה לשירות של העברת דואר מהיר בעזרת שליחים. דואר אשר מבוצע על ידי שליחים וותיקים ומנוסים אשר מעבירים דואר מסוים מיעד אחד בארץ ליעד המבוקש.השליחים מעניקים ללקוח שירות אישי ומקצועי, ומגיעים עד לנקודת המוצא של הדואר, אוספים אותו ומעבירים ליעד. לא בכדי דואר זה נחשב לאחד משירותי הדואר האיכותיים, המקצועיים והבטוחים ביותר.

דואר שליחים מבוסס על עבודה מדויקת ועל מערכת בקרת פריטים!

בניגוד לשירותי שליחויות אחרים כמו מסירת מכתבים, חלוקת עיתונים, הפצות של מוצרי יחסי ציבור ועוד.ישנם שירותי שליחויות אשר קשה מאוד לפקח על איכות הביצוע שלהם, שירות אולטימטיבי לשליחויות בארץ מבחינת כל מה שקשור לשירות דואר אישי, מקצועי, מפוקח וברמה הגבוהה ביותר.כתוצאה מכך מבוסס על מערכת בקרת פריטים, מערכת אשר מאפשרת ללקוח לעקוב בזמן אמת אחר הדואר שלו, מיקומו של השליח והזמן המדוייק של מסירת הדואר.
שליח - מאך 1