משלוחים למע"מ ולמס הכנסה - תנו לנו לשבור את הראש !

חברת שליחים שמסוגלת לעמוד בציפיות של הלקוח

השליחים של חברת שליחויות מאך 1 נבחרים בקפידה, על מנת לעמוד בקריטריונים המחמירים של החברה, בכל מה שנוגע לאמינות, מחויבות כלפי המעסיק והלקוח, ניסיון בנהיגה והתמצאות טובה של אזור המרכז. שליחינו מתייחסים באותה מידה של רצינות ואחראית כלפי כל סוג של משלוח. בין אם זהו משלוח של חבילה מאדם פרטי ליעד כלשהו, או של מעטפה ממשרד עו"ד לדיון דחוף בבית משפט. בין לקוחותינו הרבים, ישנם לקוחות שעובדים עם החברה ביומיום, לפי הסדר קבוע עם החברה. מדי יום אחד, אחד השליחים שלנו מתייצב אצל הלקוח, מקבל את המשלוח ויוצא לדרך. 

אתם מכינים את הדוחות - אנחנו מביאים אותם למקום בזמן!

הרגעים הלחוצים ביותר בחודש עבור עובדים עצמאיים, חברות, ארגונים ובעלי עסקים, הם התאריכים של הגשת הדוחות לרשויות המס. אמצע החודש מתקרב? פירוש הדבר, שחייבים להעביר דוחות למע"מ. סוף השנה בפתח? הגיע הזמן להעביר את ספרי החשבונות למס הכנסה. התאריכים קשיחים ואסור לפספס את המועד. הלקוחות שלנו, מכירים את סידור העבודה. הם מכינים את הדוחות ואת ספרי החשבונות, ואנחנו דואגים להביא אותם ליעדם, בדיוק בזמן. כל אחד יודע את עבודתו, ואנחנו מתחייבים לעשות אותה, בהתאם לציפיותכם.


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
מי מוכן להסתכן באיחור בהגשת דוח לרשויות המס?

אף אחד לא רוצה להסתבך עם רשויות המס, כמו מע"מ, או מס הכנסה, ולהגיש באיחור דוח כספי שצריך להגיע עד מועד מסוים. בעלי עסקים וחברות, מודעים היטב לקנסות הגבוהים למי שמאחר בהגשת דוחות לרשויות המס. כדי למנוע מצב של איחור של הגשת הדוחות, בעלי עסקים, חברות, משרדי ראיית חשבון ואחרים, פונים לחברות שליחויות שיעבירו בדחיפות את הדוחות בזמן.
שליח לפני מסירות
אצלנו, במאך 1 , אנחנו מעבירים מדי יום עבור עשרות לקוחות, דוחות כספיים לרשויות המס, של חברות, ארגונים, בעלי עסקים, ושל אנשים עצמאיים, שאינם מוכנים להסתכן בהגשת הדוחות באיחור. שליחים אמינים ומנוסים, רכובים על אופנועים עושים את דרכם מדי יום, מכל יעד במרכז הארץ, למשרדים של רשויות המס, ומונעים מלקוחותיהם הסתבכות לא נעימה עם רשויות המס.