שליחויות אקספרס

הייחודיות של מאך 1 בביצוע משלוח אקספרס

משלוח אקספרס הוא לכאורה משימה שכל חברת משלוחים תוכל לבצע, אבל לא כל חברה תוכל לבצע משלוח זה בהצטיינות כמו שעושה מאך 1. הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי במחיר שאנו מציעים שהוא ללא כל תחרות וכמו כן בשירותיות הגבוהה של החברה ותודעת השליחות, תרתי משמע, שכל העובדים שלנו מרגישים אותה על בשרם. המקצועיות של מאך 1 בביצוע משלוח אקספרס גם היא באה לידי ביטוי בכל משימה אליה החברה נשלחת. הכרת הארץ והניסיון רב השנים של מאך 1 הביאו אותה לרמת יעילות מקסימלית בכל הקשור בביצוע משימות החברה השונות שבינהן משלוח אקספרס. אפשר לומר ששירות משלוחים מהיום להיום הוא נדבך חשוב בנוגע למשלוחים באופן בהול.

משלוח אקספרס מבוטח רק במאך 1

כשאנו מפקידים בידי השליח את המשלוח שלנו, אנו רוצים לדעת שהוא ישמר באופן הראוי ויגיע ליעדו ללא כל פגע. במאך 1 אנו מבצעים משלוחי אקספרס עם ביטוח מלא על כל מה שמועבר. כל לקוח שמחליט להעביר משלוחי אקספרס באמצעות מאך 1 יקבל תמיד את כל הפרטים על אודות הביטוח של הפריט המועבר כך שיוכל תמיד להיות שקט באשר לאחריות החברה על כל שירות שהיא מספקת.

חבילות לפרטיים ולעסקים

במאך 1, אנו דואגים היטב גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים, ויש לנו קהל לקוחות גדול ומרוצה שאנו עומדים לשירותו בכל עת, ונשמח שגם אתם תהיו לחלק מקהל לקוחותינו. במסגרת השירותים שלנו, אנו גם מספקים שליחויות מיוחדות לעסקים כמו מסירות לבתי משפט, מסירות אישיות, מסירות להוצל"פ, מס שבח ובכלל לרשויות המיסים, בצעים מסירות לבנקים והפקדת ש'קים ועוד כאשר הכל במחירים נוחים ומפתיעים במיוחד, שבהחללט משתלמים לכל מי שרוצה שנחסוך עבורו את ההתרצצויות, ההמתנה בתורים והנסיעות המייגעות. 

שליחויות אקספרס - מחירים

מאחר ולכל לקוח יש את הצורך שלו, אין מחיר קבוע של שליחויות אקספרס. התמחור נעשה באופן מותאם אישי לכל לקוח, בהתחשב בשירות שהוא מזמין ובסוג, כלומר באם הוא צריך משלוח מהיום להיום תוך מספר שעות או שהמשלוח יכול לצאת גם ביום המחרת, האם מדובר במספר חבילות גדולות שמצריכות רכב מיוחד או שמדובר במכתב וכדומה. בכדי לקבל הצעת מחיר אודות שירות של שליחויות אקספרס ממאך 1, תוכלו להתקשר לנציגי החברה בשעות הפעילות ולקבל הצעת מחיר מותאמת לצורך שלכם. שירותי שליחויות אקספרס של מאך 1 הינם שירותים מתקדמים שנעשים על ידי צוות מיומן, אחראי ומסור שיודע לעמוד בלחץ ובלוחות זמנים צפופים, ויעשה את העבודה עבורכם על הצד הטוב ביותר, כך שאתם תוכלו להיות רגועים כי הנכם ביידים הטובות ביותר!
 

מתי נדרשים שירותי משלוח אקספרס

משלוח אקספרס הוא משלוח שצריך להגיע לכתובת היעד שלו בטווח הזמן המיידי. משלוחים אקספרס הם משלוחים שעתידם להגיע ישירות לידי הנמען תוך יום עסקים אחד בלבד.

מאך 1 היא חברה המבצעת שליחויות מזה שנים רבות ובין שירותיה נמצאים גם שירותי משלוח אקספרס שמגיעים תמיד בזמן ליעד המדוייק. מאך 1 היא חברה בעלת מוניטין של דיוק מוחלט בזמנים, בהגעה ליעד ללא טעויות וכמובן בשמירה על המשלוח המועבר ללא כל פגם וכל זה בא לידי ביטוי גם בשירותים המהירים של החברה. משלוח אקספרס הוא משלוח שמהרגע שהוא הגיע לידי מאך 1, תוכלו להיות בטוחים בדבר הגעתו לנמען ותמיד תוכלו לברר מול נציגי החברה את סטטוס תהליך המשלוח. נציגי מאך 1 שליחויות זמינים עבורכם באופן תמידי ויתנו מענה מלא ואמין לכל שאלה או בעיה שתעלה.

ליצירת קשר עם מאך 1 לחצו כאן
שליח רץ