שליחויות משפטיות

ההבדלים בין שליחות משפטית לשליחות אחרת


שליחות משפטית נבדלת משליחות אחרת. בשליחות רגילה, במצב שהמשלוח הולך לאיבוד, לרוב ניתן להחליף את התוכן המשלוח ולפצות את הצדדים בפיצוי כספי. במקרה של שליחות משפטית, אובדן המשלוח, עלול לגרום להפסקת תהליך  משפטי בעודו מתנהל.

שליחות משפטית נוגעת למסמכים בעלי חשיבות עליונה, הקשורים לדיונים משפטיים המתנהלים בין גופים שונים או בין כותלי בית המשפט. כל מסמך המועבר באמצעות שליחות משפטית, יש לו משמעות חוקית, והוא חלק מתהליך שלם ומורכב.

למעבר לשליחויות מסמכים לחצו כאן

כיצד בוחרים חברת שליחויות משפטיות

כיצד בוחרים חברת שליחויות משפטיות איכותית. לפי שני קריטריונים בסיסיים, אך חשובים ביותר: לפי אמינות ומקצוענות.

אמינות – שליחים המבצעים שליחויות משפטיות, חייבים להיות אמינים ביותר. אנחנו צריכים להיות סמוכים ובטוחים, שהשליח, לא ינסה לעקוף פינות, ויזייף חתימה במידה והוא לא מוצא את הנמען ביעדו בעת המשלוח. ולכן, חשוב לעבוד עם חברת שליחויות, שיכולה לספק לכם שליח אמין ומקצועי.

מקצוענות – משליח המבצע שליחויות משפטיות, נדרשת מקצוענות גדולה יותר משליח המבצע שליחויות רגילות. שליח המבצע שליחויות משפטיות, חייב להכיר את כל הטפסים הרלוונטיים למשלוחים שהוא מבצע. מקצוענותו של השליח תימדד בעת שהוא צריך להסביר בנועם ובאופן מדויק, לנמען חשדן, מדוע עליו לחתום על הטפסים הרבים הנלווים למשלוח שהרגע קיבל מידי השליח.
 
מאך 1 חברת משלוחים מקצועית וותיקה, המבצעת בין היתר מסירות משפטיות מהירות ואמינות לגופים שונים. אנחנו מעסיקים שליחים מקצועיים ואמינים, בעלי ותק רב בתחום.

החשיבות בשליחות משפטית על ידי חברה אמינה ומקצועית


שליחות משפטית אינה כמו כל שליחות אחרת, שכן, במקרים רבים מאוד השליחויות הללו מאוד דחופות, ולעיתים יש צורך ממש מהיום להיום ואף תוך מספר שעות להיות בבית המשפט עם מסמכים למסירה, בהוצאה לפועל או בגופים ממסדיים שונים בארץ. כמו כן, האחריות למסור בזמן את השליחויות המשפטיות חשובה מאוד וחברה שאינה מקצועית יכולה ללכת לאיבוד בדרך. רק חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום שליחות משפטית ואשר מבינה את החשיבות של הדבר ומעסיקה שליחים רבים שיכולים להיות בהיכון לקריאה הבאה שלכם, יכולה לתת לכם את המענה הטוב ביותר. עורכי דין ובכלל אנשים העוסקים במערכת המשפט, יודעים שהם רוצים לסמוך על חברה מקצועית בתחום שליחות משפטית, אך לא מעוניינים לחפש בכל פעם חברה אחרת, כי לפעמים זה ממש שליחויות שיוצאות מדי יום. בדיוק בשביל זה מאך 1 כאן בשבילכם ותשמח להעניק לכם את שירות שליחות משפטית ברמה הגבוהה ביותר. 

שליחויות משפטיות אקפסרס

אנו כחברת שליחויות ותיקה כבר היטב יודעים כי שליחויות משפטיות יכולות להיות מאוד מאוד דחופות. על כן, חשוב מאוד להסתמך על שליחים מיומנים ובעלי ניסיון שכבר יודעים את העבודה ויכולים לעשות אותה לא רק במהירות אלא גם במקצועיות. מאך 1, מבצעת שליחויות אקספרס, כלומר שליחויות גם באותו היום, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי השליחות שלכם תגיע ליעדה בזמן ובבטחה. 
שליח משפטי יכול להביא לכם את כל מה שאתם מחפשים ויותר מכך. תוכלו להזמין אצלנו שירותי שליח משפטי שיגיע עד אליכם הביתה או למשרד, ויעביר את המשלוח עד ליעד בבטחה, במהירות וביעילות, והכל תוך מתן שירות אדיב, מסור, אחראי ומהימן. שליח משפטי מזמינים רק אצלנו במאך 1. 
כמו כן, שליחות משפטית מחירון ניתן לקבל בטלפון מנציגים שלנו, אשר יתאימו עבורכם את המחיר בהתאם לשירות, למיקום ועוד. אם אתם רוצים לדעת מה המחיר עבור שירותי שליחויות  משפטיות, פשוט חייגו אלינו במאך 1 וקבלו פורט של שליחות משפטית מחירון. 
שליחות משפטית - הזמן שלכם שווה כסף! 
אם יש לכם חברת עורכי דין, חברה המתעסקת בתחום המשפט, אתם לבטח יודעים כי אין לכם את זהמן לבזבז על שליחות משפטית באופן אישי. ההתעסקות בשליחויות יכול להיות מאוד מייגע לחברה או לעסק בתחום המשפט, מאחר ומדובר בשליחויות שמתבצעות באופן די תדיר ולמקומות שההגעה אליהם, בעיקר במרכז הארץ כמו בתי משפט, הוצאה לפועל וכדומה, יכולים להיות מורכבים מאוד, בשל פקקים רבים בכביש, חוסר בחניה, בזבוז של זמן רב ועמידה בתורים וכו'. בדיוק בשביל זה יש חברה שעוסקת בשליחויות וזאת המומחיות שלה, כמו מאך 1, שהינה חברה מובילה בתחום המשלוחים, ומספקת בין היתר שירות של שליחות משפטית בכל הארץ. אז אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר אודות שירותי שליחות משפטית של מאך 1, תרימו טלפון או השאירו הודעה באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר עם כל הפרטים. 

להזמנת שירותי שליחות משפטית חייגו למאך 1 :  03-6299370

 

שליחויות משפטיות – חשיבותם של נהלים ומהירות

כשמדובר במשלוחים של שליחויות משפטיות, המשלוחים חייבים להגיע תוך זמן קצר ליעדם, והם צריכים לעמוד בנהלים המשתנים לפי סוג המשלוח.

למי נועדו שירותי שליחויות משפטיות

לפנינו רשימה של גופים הנעזרים בשירותיהן של שליחויות משפטיות:
פרקליטות המדינה, בתי משפט, בתי דין רבניים, לשכות הוצאה לפועל, משרדי ממשלה, לשכות רישום מקרקעין, משרדי עו"ד וכדומה.

על מנת להעניק שירותי שליחויות משפטיות, על חברת המשלוחים, להכיר את הנושא באופן מעמיק, הכולל, נוהלי עבודה שונים בגופים השונים, ציפיות לעמידה בלו"ז שונים, ומילוי טפסים שונים שעליהם הנמענים נדרשים לחתום.

למידע נוסף על שליחויות משפטיות של מאך 1: 
כותב בפנקס