חברת משלוחים במרכז !

מפקידים את המשלוח בידיים בטוחות


חברת משלוחים במרכז היא ללא ספק חברת מאך 1. הרי זה לא מכבר ידוע שאזור גוש דן הינו צפוף, עמוס ופקוק, קשה מאוד למצוא מקום חנייה, אך השליחים של מאך 1 באמצעות הקטנועים והאופנועים יגיעו בשיא המהירות לכל יעד והם מכירים היטב את כל הרחובות בכל הערים. השליחים יודעים היטב כיצד מתמודדים עם כל סוגי השליחויות, אין מקום לטעויות, המשלוח מגיע במדויק ליעד ללא כל פגם תוך כדי עמידה בלוחות זמנים צפופים ואין זה עניין של מה  בכך כאשר מדובר על אזור המרכז.

מחירים שאין להם תחרות

כאשר מדובר על חברת משלוחים במרכז, חברת מאך 1 תציע ללקוחותיה מחירים שאין להם תחרות. לא רק זאת, אלא גם יחס אישי, חם, אנושי ואדיב. הלקוח ישלם פחות ויקבל יותר, מה צריך לבקש עוד? אז לאיזה משלוח אתם נדרשים? הפקדה בנקאית? מסירת מסמכים לבית משפט? משלוח להוצאה לפועל או למע"מ? מסירה של חבילה אישית, מכתב? לא משנה באיזה משלוח מדובר, פנו עוד היום לחברת מאך 1 וקבלו את שירות השליחויות הטוב ביותר באזור המרכז!


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
מגדלים בעיר סואנתמשלוחים לפי ביקוש

חברת מאך 1 היא חברה הפועלת עשרות שנים ולא בכדי. זוהי חברה בעלת מוניטין רב שנים אשר צברה לעצמה אין ספור לקוחות מרוצים.
חברת משלוחים במרכז מבצעת משלוחים לפי ביקוש.

יכולים להיות אלה משלוחים בהולים מהיום להיום, משלוחים הסובלים דיחוי מהיום למחר או לטווח ארוך יותר, משלוחי אקספרס, הכל על פי מה שהלקוח מבקש.
​מדובר על כל סוגי המשלוחים, מכתבים, חבילות, חפצים, טפסים, מסמכים, אין זה משנה מה, חברת מאך 1 תביא את המשלוח כמה שיותר מהר ליעדו.