מסירות משפטיות באחריות מלאה !

למה חומר משפטי רגיש יותר ממשלוחים אחרים?


כל משלוח הוא חשוב ויקר לשולח, וסביר להניח, שגם לנמען. אך חומרים משפטיים שצריכים להגיע ליעדים שונים, לרוב, לבתי המשפט, ולפעמים גם ליעדים אחרים, הם רגישים ביותר. לעיתים, הם יכולים גם לחרוץ גורלות, או דיונים כספיים מכריעים. לכן, יש חשיבות רבה לבחור בחברת שליחויות שמראש ניתן לסמוך עליה שהיא תבצע את השליחות על הצד הטוב ביותר. משרדי עו"ד במרכז, שעובדים מול בתי משפט השונים בת"א, אינם מסתכנים בהעסקת שליחים מזדמנים. חברת השליחויות מאך 1 המנוסה והוותיקה, מעניקה ביטחון ורוגע ללקוחותיה הרבים, שפונים לחברה כבר קרוב ל-30 שנה, מאז הקמתה בשנת 1987. 

לא לוקחים סיכונים, הולכים על בטוח !

הרבה פעמים חומרים משפטיים רגישים צריכים לעבוד ידיים, עד שהם מגיעים ליעדם הסופי. לפעמים השולחים הם משרד עו"ד שמעבירים מסמכים לדיון בבית משפט, או משרד רו"ח, שמעביר מסמכים לרשויות ממשלתיות, או מקומיות, בית משפט ששולח זימון לעד להתייצבות בדיון, צוואות שצריכות לעבור ליורשים ומסמכים אחרים. במקרים כאלה, אין מקום לטעויות. המסמכים צריכים להיות מוגנים מפני עיניים סקרניות, או חלילה, מפני אובדן. לרוב, מדובר במסמכים שיש בהם מידע חסוי שאסור לו להתפרסם או ללכת לאיבוד. חברת שליחויות מאך 1, מודעת היטב לרגישות של מסירות משפטיות ודואגת שמי שמבצע את המשלוחים, יהיו שליחים מהימנים, מנוסים ומקצועיים, בעלי וותק רב בתחום המשלוחים.


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
למי כדאי לפנות כשצריכים להעביר מסמכים משפטיים

העברת מסמכים משפטיים, רגישים וחסויים, זאת משימה שיש להטיל רק על חברת שליחויות אמינה ובעלת מוניטין. פנייה לכל גורם אחר שעוסק במשלוחים באופן חובבני או אקראי, עלולה להסב נזק לפונים.
משלוח עם אישור מסירה
כאשר מזמינים שירות שליחויות מגורם, שאין מאחוריו מערך לוגיסטי מאורגן של נהגים, כלי רכב ואופנועים מסודר, שאין לו כל מחויבות כלפי הלקוח שהשליחות תעשה בעיתוי הנדרש, קיים חשש מוצדק, שהמשלוח לא יתבצע לפי הציפיות של הלקוח. לכן, חשוב לפנות אך ורק, לחברת שליחויות בעלת מוניטין, עם ניסיון בתחום המשלוחים, שיכולה גם להתחייב שהמשלוח יגיע בזמן ליעדו.