שימושים יעילים של חברות משלוחים לרגל חגי תשרי

דרכים מקוריות לחיזוק קשרים עם הלקוחות

כאמור, ניתן לנצל את התקופה המיוחד שבין ראש השנה לסיום סוכות בדרכים שונות ומגוונות, כולל משלוחי מתנות, מארזים וכו'. בכל אופן, על מנת שהדבר יהיה מועיל, חשוב מאוד שכל אחד מהמשלוחים יגיע בזמן! ובתקופות עמוסות כמו אלה, לא מדובר בדבר מובן מאליו, ולכן יש למצוא את ספקי השירותים האיכותיים ביותר, כאלה שידאגו לכך שכל אחד מהמעטפות והחבילות יגיעו ליעדם תוך זמן קצר ויסבו את מלוא השמחה וההנאה למקבלים.

חברת מאך 1 - אתכם גם בחגים

תקופת החגים לא תמיד פשוטה במיוחד, וספקי שירותים רבים נוטים "לפספס" חלק מהלקוחות שלהם בגלל העומס – אך לא חברת מאך 1. משלוחי מאך 1 תמיד מגיעים ליעדם ותוך הזמן הקצר ביותר, כך שתמיד ניתן להיות בטוחים שכל משלוח יגיע בזמן ותוך קבלת מלוא תשומת הלב מהשליח, כך שתמיד התוצאה תהיה הרבה מעבר למצופה. חגים או לא – חברת מאך 1 תמיד עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר, וכתוצאה מכך, גם אתם יכולים להעניק את המקסימום ללקוחות שלכם.
 

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
חגי תשרי בעסקים – צרכים ייחודיים

חגים ומשלוחים – פעם השילוב של חג ושירו הדואר היה מובהק ומובן ביותר. יחד עם זאת, כיום פחות ופחות אנשים משתמשים באמצעי זה בתור דרך לברך חברים ובני משפחה לרגל החיים הממשמשים ובאים. ובעבר מדי ראש השנה היו אנשים נוהרים לסניף הדואר הקרוב לביתם על מנת לרכוש גלויות חגיגיות ולשלוח אותן. כיום ניתן להיעזר באמצע זה על מנת לתרום למיתוג ולחיזוק הקשרים החברתיים והעסקיים בין הגורמים השונים.

משלוח לבית
סיום של שנה עברית לא תמיד מובהק כמו סיום שנה אזרחית, אך גם האנשים הלא מסורתיים בנינו מרגישים את הסתיו באוויר, את האווירה המיוחדת של הימים הנוראיים. וכמובן שיש גם אינספור ימי חופש ופגישות עם המשפחה. בת עסק רבים יכולים לנצל זאת לטובתם, באמצעות הדפסת קופונים מיוחדים, ברכות אישיות למקורבים השונים (למשל – בעלי מניות) וכו'. ללא חברת משלוחים איכותית ומהימנה שתדאג להגעה של כל המעטפות בהצלחה לכל אחד מהיעדים, האפשרויות העסקיות המיוחדות של תקופת החגים עשויות לרדת לטימיון.