ביטוח שליחויות - מה שבטוח, בטוח!

שלמות ואמינות המשלוח מעל הכל

בין השירותים המוצעים תמצאו כמו דואר שליחים ודואר חבילות, דיוור ישיר לתיבות דואר, חלוקת עיתונים (גם למנויים וגם לציבור הרחב), מסירת מסמכים משפטיים עד לבית המשפט או כל משרד ממשלתי דוגמת מס הכנסה או מע"מ, הפקדות בנקאיות והעברת תוכן עסקי רגיש וחסוי – כשהמשותף לכל שירות שמציעה מאך 1 הוא הדגש העיקרי אשר ניתן לשלמות ואמינות המשלוח מעל הכל.

בקרת פריטים מקוונת

בנוסף לביטוח בו תוכלו לבחור מציעה מאך 1 מערכת בקרת פריטים מקוונת ויעילה, שבזכותה יכולים הלקוחות לעקוב ולנטר בזמן אמת את מיקומו של השליח ולראות את שעת מסירת הדואר או הפריט המדוייקת, תוך שקיפות מלאה, פשוט כי השקט שלכם בכל רגע נתון בתהליך המשלוח חשוב ל- מאך 1 שליחויות – ממש כמו הגעת החבילה ליעדה.
אז תנו לנו לחסוך לכם זמן, עצבים, עמידה בפקקים, חיפוש חנייה וכסף – בידיעה שאיתנו החבילה שלכם תמיד תועבר – בידיים הכי טובות שרק אפשר.
 צרו קשר עם חברת השליחויות מאך 1 במספר : 03-6299370


לחצו +פלוס ושתפו !
לא משנה אם אתם לקוחות פרטיים או עסקיים, כשאתם מעוניינים להעביר משהו באמצעות שליח, הדבר החשוב מכל – בנוסף למהירות, המחיר והמקצועיות – הוא אמינות המשלוח. כשאנו רוצים להעביר חבילה במהירות ובאמינות - אין תחליף לחברת משלוחים מקצועית שמתמחה בדבר אחד: להביא את החבילה שלכם ליעדה בזמן, בטוחה ושלמה.

בחברת מאך 1 תמצאו גם את השירות לו אתם זקוקים במחיר הוגן, וגם את השקט הנפשי ממנו נהנים בין היתר גופים כמו קופת חולים כללית, אלדן השכרת רכב, חברת גילת תקשורת, ג. יפית, ואינספור משרדי רואי חשבון, עורכי דין ולקוחות מכל סוג – אשר נהנים משירותי שליחויות מכל הסוגים וברמה הגבוהה ביותר שמציעה מאך 1, עם ביטוח מלא לכל משלוח בהתאם לצרכי הלקוח

​לקריאה אודות שליחויות במרכז