ביצוע סבבים של בנקים ודואר על ידי שליחים אמינים ומנוסים

חברת משלוחים אמינה חוסכת לכם זמן וכסף


בכל חברה עסקית, יש מי שאחראי על הסבבים של הדאר והבנקים. אך בימינו, עידן האינטרנט שכמעט כל פעולה מתבצעת דרך הרשת, לא ממש מקצים כוח אדם במיוחד לביצוע אותם סבבים. כדי לחסוך בכ"א, בכסף ובזמן, משרדים וארגונים פונים לחברות שליחויות שיעשו את הסבבים במקומם. זאת הסיבה שבגינה, אפשר לראות עשרות שליחים רכובים על אופנועים מגיעים לסניפי דואר ובנקים, מפקידים בידי הפקידים חבילות של דברי דואר, חבילות של מזומנים או צ'קים, בידי פקידי הדאר והבנק. האמינות והמהימנות של שליחי חברת השליחויות מאך 1, הן חלק בלתי נפרד מהשירותים המקצועיים שהחברה מעניקה ללקוחותיה.

בזמן שעבדתם במשרד מישהו דאג למשלוחים שלכם

אחד התפקידים הפחות אהובים במערך האדמיניסטרטיבי של כל משרד או בית עסק, הוא סבב הקבוע בבנקים ובדואר. הסבבים כוללים, מציאת מקום חנייה ליד סניפי הדואר והבנק, המתנה בתורים ארוכים עד שהתור שלכם מגיע, התעסקות עם פרטים קטנים, כמו ספירת ובדיקה של הפריטים הנמסרים בשני המקומות ועוד. בזמן שאתם ממשיכים לעבוד כרגיל בעבודה השוטפת, או בעניינים דחופים, יש מי שדואג להעביר את המשלוחים שלכם לבנק ולדואר. שליחיה האמינים והמיומנים של מאך 1, דואגים להביא את ההפקדות שלכם לבנק ולהעביר לסניף הדואר את המשלוחים הקבועים שלכם. 

מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
המשלוחים שלכם בידיים טובות

בעלי עסקים מודעים היטב שאסור להם, להתמהמה כשהם צריכים לסגור עסקה, או להעביר משלוח ללקוח חסר סבלנות. לפעמים העברת מסמך חיוני, כמו גם, משלוח דחוף של מוצר שהרגע הוזמן ע"י לקוח בטלפון או באינטרנט, יכולים לעשות את ההבדל בין עסקה מוצלחת לבין נזק כספי או פגיעה במוניטין. לכן, חשוב להיות מקושרים לחברת שליחויות מקצועית ובעלת מוניטין, שיכולה לספק שירותי שליחויות מהירים ומיומנים, חברה שאתם יכולים לסמוך על השליחים ועל המערך הלוגיסטי שלה.
שליח לפני מסירה
חברת מאך 1 מעניקה שירותי שליחויות למגזר הפרטי, העסקי, למשרדי עו"ד ורו"ח, לבעלי עסקים וכו'. שליחי החברה מעבירים את פרטי הדואר השונים, באמצעות קטנועים או כלי רכב בהתאם לסוג המשלוח.