הדקויות הבלתי נראות של שירותי המשלוחים !

כך כל משלוח מגיע אל היעד בזמן


על מנת לוודא של משלוח יגיע ליעד שלו בדיוק בזמן המיועד לו חשוב, מאוד לצאת לדרך בזמן, לתכנן את המסלול באופן מודע ולא להסתמך על המזל. כל אלה מהווים את התפקיד החשוב ביותר של שליח איכותי, שמצדו עובר את ההכשרה וההדרכה הבסיסית בחברת המשלוחים, ולאחר מכן מלטש את יכולותיו בעבודה בשטח. חשוב מאוד שלא לזלזל בחשיבות של עבודה זו, משום שללא שליח שעושה את הכל על מנת להגיע אל היעד בזמן – שום חברת משלוחים לא תתפקד באופן יעיל וגם אף משלוח לא יגיע אל היעד בזמן, ולכן כדאי מאוד למצוא את הספקים האיכותיים ביותר ולהעריך אותם.

הערך המוסף של חברת מאך 1 משלוחים!

כאשר פונים לחברה מקצועית ומיומנת ברמה של מאך 1 משלוחים, ניתן להיות בטוחים שכל משלוח יזכה ליחס מיוחד במינו – כאילו הוא היחיד בחברה, וזה בדיוק הערך המוסף החשוב ביותר של החברה, היכולת להעניק לכל אחד את מלוא תשומת הלב הנדרשת, מבלי לקפח אף אחד. בסופו של יום, חברת מאך 1 מגיעה מהרעיון שכל אדם פרטי או עסקי ששולח משהו בדואר שליחים – חשוב לו מאוד שהמעטפה או החבילה יגיעו ליעדן בזמן, ולכן נעשים כל המאמצים על מנת שזה אכן יקרה, לצד דיווחים קבועים על התקדמות המשלוח ובמידת הצורך, אישור חתום של המקבל על כך שהמשלוח אכן הגיע ליעדו.


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
חברת שליחויות מובילה

מה שרואים מכאן – לא רואים משם. משפט זה נכון לגבי כל סוג עיסוק וכל פעילות. מהצד, תמיד נראה שמדובר במשימה פשוטה ביותר, אך בפועל זה לא תמיד נכון.
שליח מסביב לשעון
בכל תחום פעילות ובכל מקצוע יש את הקשיים שיש להתחשב בהם בעת התמחור, תכנון העבודה, חלוקת המשאבים וכו'. כך, על מנת שחברת משלוחים תשרוד לאורך זמן, עליה ליצור איזון בין מספר השליחים העובדים בכל רגע נתון, לצד בזבוז הדלק על כל משלוח וכו'. צמיחה לא פרופורציונאלית של העבודה עשויה לפגוע במרקם הפעילות של חברת המשלוחים ובנוסף לפגוע גם בכל אחת מהלקוחות שסומכים על כך שהמשלוח יבוצע בזמן.