היתרונות של משלוחים עד הבית/המשרד

כמה טוב שלא צריך לחפש חניה ליד סוכנות דואר

שליחי מאך 1 אשר מבצעים את סבב הדואר והרשויות עבור לקוחות החברה, אמינים ומנוסים. לשליחים שלנו, אין ל בעיה של מציאת מקום חנייה, כפי שלכל אדם אחר יש כאשר הוא צריך למצוא מקום ליד סוכנות הדואר, או  ליד כל יעד רשמי אחר הנמצא במרכז הארץ או במרכזי הערים בכל רחבי הארץ. אם יש יתרון בולט בעבודה עם חברת משלוחים מנוסה, הוא ממש קשור לשחרור של לקוחותינו מהעול של למצוא מקום חנייה בתל אביב בשיא הלחץ. אחת הבעיות הגדולות בת"א, היא מציאת חנייה בכל שעות היום. השאירו את הדאגה למצוא מקום חנייה ולעמוד בתור בסוכנות הדואר, לשליחים של מאך 1, הם יודעים להתגבר על כל פקק, מחסור במקומות חנייה ותורים ארוכים. 

שליחים מהירים אבל זהירים !

מהירות וזהירות הם שני מונחים שלא תמיד הולכים ביחד. אבל כשמדובר בשליחים של מאך 1, הם הולכים ממש צמודים אחד ליד השני. שליחינו המנוסים והמיומנים מכירים כל דרך ופינה בת"א ובערי המרכז. מצוידים במערכות ניווט מתקדמות הם יודעים להגיע לכל מקום במהירות, תוך כדי שהם שומרים על המעטפה/חבילה שלכם באופן הזהיר ביותר. היום לא צריך לצאת מהבית לא כדי לקבל או כדי לשלוח דברי דואר. צריך רק ליצור קשר עם מאך 1, ואנחנו נדאג ליתר.
מהם היתרונות של משלוחים עד הבית/המשרד

אפשר להגיד שאתם חוסכים זמן רב ולא מעט כסף, כאשר מגיע לביתכם, לאחר תיאום מראש, שליח מקצועי שיבצע עבורכם מספר מטלות שאין לכם את הפנאי לבצע אותם בעצמכם. זהו רק חלק מהיתרונות של עבודה מול חברת משלוחים איכותית
 
האם יצא לכם אי פעם לחשב, כמה זמן אתם חוסכים כאשר אתם יכולים ליהנות משירות של משלוחים עד הבית/המשרד? כאמור, הזמן שאתם חוסכים כשאתם לא צריכים לעמוד בתור לדואר, לבנק, למשרדים ממשלתיים, כמו ביטוח לאומי, מע"מ, מס הכנסה וכו', הוא עצום. ואם תתרגמו את הזמן שאתם חוסכים לכסף, תגלו שאתם יכולים להספיק הרבה מאד כאשר אתם ממשיכים לעבוד בבית, בזמן שאחד משליחי מאך 1 עושה עבורכם את כל סדרה של מטלות חשובות, אבל כאלה שגוזלות הרבה זמן.