חברת משלוחים ביפו !

אין חניה? יש קטנוע


לרובינו אין קטנוע כך שלהתנייע בתוך תל אביב או יפו זה עניין שעלול להפוך לסיוט בטח ובטח אם רוצים למסור למישהו חבילה. לחברת מאך 1 צי של קטנועים ואופנועים, הם מגיעים ליעד מבלי להיתקל בבעיות פקקים וחניה.
השליחים יגיעו לכל כתובת שתספקו להם בתל אביב או ביפו , הם ימסרו לנמען את דבר המשלוח מהיום להיום והיה ומדובר על משלוח בהול, ללא כל דיחוי, ללא פגם, תוך כדי עמידה בלוחות זמנים צפופים. חברת משלוחים ביפו אשר מעניקה את השירות המקצועי ביותר ללקוחותיה, תוך מתן יחס חם ואנושי לכל אחד ואחת, חברה המציעה מחירים נוחים ודואגת שהכל יבוא על מקומו בשלום.

סוגי שליחויות ביפו

חברת מאך 1 עוסקת בכל סוגי השליחויות וכך בכל הקשור ליפו. ביפו ישנם הרבה מאוד משרדים כגון משרדים ממשלתיים, ישנם גם משרדים רגילים, ישנן גלריות לאומנות, חברות למיניהן וכמובן אנשים פרטיים, לכל אלה ועוד מציעה חברת מאך 1 את שירותי השליחויות הטובים ביותר.


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
שליחויות ביפו

צריכים משלוח בהול בתוך יפו? רוצים שהוא יגיע מהיום להיום? יש למי לפנות! חברת מאך 1 היא בין החברות המובילות באזור המרכז לשליחויות מכל הסוגים האפשריים.
מוסר משלוח
חברת משלוחים ביפו מגיעה לכל פינה בעיר ואין מדובר על עניין של מה בכך, מדובר על אזור פקוק במיוחד, אבל ממש לשם כך חברת מאל 1 עומדת לרשותכם. בהחלט לא מומלץ לנסות להעביר חבילה לבד, מדובר על עניין מורט עצבים, עדיף לפנות לחברת שליחויות שתבצע את העבודה למענכם.

​השליחים של חברת מאך 1 מגיעים עם הקטנועים עד ליעד ותוך כדי עוקפים את הפקקים כך שמובטח לכם משלוח מהיר במיוחד מהיום להיום ללא כאבי ראש מיותרים.