כך תדעו שהשליח שיביא את המשלוח שלכם בצורה בטוחה

בחירה בשליח המתאים

פעמים רבות יש צורך לבחור בשליח ספציפי המיומן באספקת סוג ספציפי של משלוחים למקומות שונים – כולל משלוחים משפטיים או רשמיים אחרים. ניסיון בתחום, משלב שפה מספיק גבוה ליצירת רושם חיובי בקרב המקבל, יכולת להגיע למקומות אלה במהירות, גם בשעות עומס. כל אלה מהווים את המאפיינים של שליח איכותי ומקצועי.

חברת מאך 1 - סיוע בביצוע שלוחים ללא עוררין !

כאשר אתם מפקידים בידי חברת מאך 1 משלוח כלשהו, אתם יכולים להיות בטוחים שהשליח שיביא את המשלוח ליעדו יהיה אדיב, נחמד ויעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר במשלוח משפטי, או פשוט הבאת מתנה לאדם קרוב, השליחים של מאך 1 יאפשרו למקבלי המשלוחים להרגיש מאושרים, מכובדים וחשובים, כי רק כך צריך להיות!  

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
חברת שליחויות מקצועית

אחד הדברים המדאיגים ביותר בתחום המשלוחים – זה הדאגה לכך שהאדם שמביא את המשלוח החשוב שלכם לא יתנהג בצורה תקינה וזה ישליך לא רק על חברת השליחויות, אלא גם עליכם. גם אם ההיגיון הבריא טוען שהאדם הספציפי שהביא את המעטפה או החבילה לא מהווה את הנציג שלכם, התחושה הלא נעימה תשתמר ותהיה קשורה באופן ישירה אליכם, ולא אל חברת המשלוחים. אך לא תמיד ניתן לדעת מראש, כיצד יתנהג שליח זה או אחר. אלא אם כן אתם עושים את כל פעילות השליחויות שלכם עם מאך 1 – כך תוכלו להיות בטוחים בכך שהשליח יהיה מקצועי ביותר.
שליח ברכב
מאפיינים של שליחים מקצועיים
לכאורה, מקצוע השליחויות אינו דורש תואר או מיומנויות גבוהות כלשהן, אך יש מספר גורמים חשובים שניתן וצריך לבדוק בעת הקבלה לעבודה וגם לפקח עליהם תוך כדי הפעילות – ואלו הם יחסי אנוש. הם חשובים מאוד בכל תחום, אך תחום המשלוחים יוצר צורך מיוחד במינו שעליו רק השליחים המקצועיים והטובים ביותר יכולים להקפיד. לשם כך יש ליצור גם נהלי עבודה תקינים, וגם לנהל מעקב אחרי הפעילות, באמצעות משובים של הלקוחות שקיבלו את המשלוח, דירוג של עבודת חברת השליחויות במקורות שונים ועוד. חברת מאך 1 מקפידה מאוד על כך שכל אחד מהשליחים שלה יבצע את עבודה על הצד הטוב ביותר.