כל מה שרציתם לדעת על שירותי השליחויות של מאך 1 !

סודות ההצלחה של מאך 1


חברת מאך 1 יודעת טוב מאוד שעל מנת לספק שירות איכותי לא חייבים לגבות סכומים גבוהים. ניתן לספק שירותים איכותיים באמצעות ניהול תקציבי נכון ומדויק, ובאמצעות גישה המאפשרת לענות לצרכים של כולם. הנכונות למצוא את הדרך להוריד מחירים לטובת הצרכנים, תוך שמירה על מאזן המאפשר התבססות והתפתחות של החברה - אלו המאפיינים הבולטים ביותר בהתנהלות של מאך 1 שאפשרו לה להיות אחת החברות המוכרות ביותר בתחום, להעניק שירות מעולה בכל עת, וגם לעשות את העבודה בצורה שתהיה מותאמת ומספקת לכולם - מהאנשים החשובים והידועים ביותר, ועד למשה מהקומה השלישית. חברת מאך 1 מתייחסת לכולם באופן שווה, וכך שומרת על מעמדה בישראל ומספקת את שירותי השליחויות המתקדמים ביותר.

זה הזמן לפנות אלינו!

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
חברת השליחויות שלך

כמו בכל תחום, גם בעולם השליחויות ישנם דקויות שונות שמהוות את ההבדל הקטן בין שירות רגיל לשירות מעולה וחסר תחרות. במקרה של מאך 1, הדבר מתאפשר בזכות ניסיון נרחב ביותר שסופק לאורך כמעט 30 שנים. הרבה דברים השתנו, אינספור דרכים נסללו, בתי עסקים קמו ונפלו, אך מאך 1 סיפקה, מספקת ותמשיך לספק שירות שליחויות איכותי ומקצועי ביותר, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, מה שהבטיח את הצלחתה של החברה מאז 1987 ועד היום.
 
אופנוע מאך 1
חברת השליחויות שהפכה לבת בית במוסדות הגדולים ביותר מצד אחד, וגם הסיוע הנאמן ביותר של האנשים הפרטיים. חברת מאך 1 בנתה את מערך השליחויות שה בצורה כזאת, שהשירות ניתן באותה המהירות, האיכות והיעילות בכל מצב: עבור גורם מסחרי או פרטי, במסגרת עיר אחת או בצד השני של המדינה. הדבר מתאפשר בזכות מספר גורמים: ראשית, לחברה מספר גדול של רכבים מכל הסוגים. בנוסף, הליך העבודה המסודר המאפשר להתאים בצורה מושלמת את כל הגורמים המבטיחים אספקה איכותית ומתוזמנת: האדם המתאים למשימה, הרכב הנכון, הדרך הנכונה ליעד. כל הבחירות האלה מבוססות על ניסיון נרחב ויכולות של החברה לניתוח עצמי והתאמה של כוח האדם והציוד הקיים לצרכי הלקוח בצורה המושלמת ביותר.