מאך 1 - שירות משלוחים עם נשמה

חברה עם שירות משלוחים אחראי ומסור

בכל עסק יש ליצור מעין מאזן שמצד אחד משווה בין מידת ההשקעה שבעלי העסק מפנים לכל אחד מהלקוחות, ובצד השני – את האינטרס העסקי. מצד אחד, כאשר חברה משקיעה בלקוחותיה ועקב כך רואה גידול משמעותי בלקוחות, מדובר בדינמיקה חיובית, אך כאשר זה נעשה כנגד האינטרסים של בית העסק, זה עשוי להביא לקריסה ופשיטת רגל. כך, חברות משלוחים צריכות ליצור את מערך הפעילות שמצד אחד מאפשר להן לתת את השירות הטוב ביותר לכל אחד מהלקוחות, וגם לדאוג לאינטרס של בית העסק, שהינו בסיסי ביותר: להתפרנס, לכסות את כל ההוצאות התפעוליות, כולל המשכורות לשליחים ולשאר העובדים.

חברת מאך 1 - איכות בלתי מתפשרת !

חברת מאך 1 הפועלת מזה מספר שנים במרכז הארץ מוצאת את המאזן המושלם בין האינטרסים העסקיים לאינטרסים של כל אחד מהלקוחות ועושה זאת בהצלחה רבה, כך שכל אחד מהצדדים יוצא מורווח במידה הרבה ביותר. כך, כל משלוח מגיע ליעדו בקלות ובמהירות, מאפשר ליהנות מהאפשרות לקבל הודעה אישית באמצעות סמס או אפילו שיחת טלפון. המשלוחים נעשים על בסיס מערך שנבדק מאות פעמים והוכיח את עצמו בתור היעיל ביותר. זה כולל גם בחירה בשליח המתאים ביותר למשימה, גם ציוד בכלי רכב שיכול להתמודד עם המשימה העומדת בפני השליח ביעילות והקפדה על דקויות נוספות, כגון קבלת חותמת אישור רשמית מגורמים חשובים כגון משלוחים משפטיים חסויים שצריכים להגיע ליעדם תוך פחות מיום עסקים אחד.
שירותי משלוחים ברמה גבוהה

כל תחום פעילות מאופיין בדרכים שונות, ובכל תחום ניתן לעשות את העבודה בצורה עניינית ואיכותית – וניתן לעשות עם ערך מוסף, אותו ניתן להגדיר בתור "נשמה". בעולם המשלוחים, רבים מתייחסים לנושא הביצוע באופן לא מעמיק יותר מדי.
לוגו מאך 1
המשלוח עובר מיד ליד עד לסיום שרשרת. על מנת לקבל את הערך המוסף היעיל והטוב ביותר, על החברה להיות מחויבת לעבודתה ותמיד ללכת את הצעד הנוסף קדימה, זאת על מנת לספק לכל אחד מלקוחותיה את חווית השירות הטובה ביותר. ראוי לציין שלא מדובר בנכונות מובנת מאליה.