מאך 1 - שליחויות ברמה שלא הכרתם

כך עושים את העבודה הבלתי נראית בעולם השליחויות

גורם חשוב מאוד נוסף בעבודת השליחויות אלו האנשים הנמצאים במחסן, הממיינים את העבודה, מחלקים לפי אזורים ו/או לפי סוגי משלוחים ויוצרים את המשימות עבור השליחים. מדובר במנגנון עדין ביותר שחברת מאך 1 גיבשה עבור עצמה במיומנות ומתוך ניסיון רב, זאת על מנת להעניק לכל אחד מלקוחותיה את השירות האיכותי והמקצועי ביותר, וכזה שמותאם לצרכיו האישיים.

ראייה לעתיד - השליחות לא נפסקת !

למרות ההצלחות הרבות של חברת מאך 1, מקימיה לא נחים על זרי הדפנה, אלא שואפים תמיד להמשיך ולשפר את רמות השירות שלהם, זאת על מנת לא לפגר אחר השינויים המהירים המתרחשים בשוק דינמי זה. הזמן הפך לגורם קריטי ביותר בתקופה המהירה שבה אנו חיים, ושליחים מאך 1 לעולם לא מפגרים מאחור, אלא מנצלים את כל האמצעים הקיימים בתחום הטכנולוגי על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר.
מאפיינים בלתי נראים של שליחויות מקצועיות
מסירת חבילת משלוחים
חברת מאך 1 מהווה דוגמה לחברת שליחויות שלוקחת את העבודה שלה ברצינות הנדרשת, וזה מה שמאפשר לה לתת שירותים מתקדמים ונרחבים לחברות הגדולות ביותר במשק, בנקים, רשויות מקומיות ועוד. זה מתאפשר בעזרת יצירת מערך שליחויות יוצא מן הכלל הכולל צי רכבים מגוונים ומתקדם, הכשרה איכותית ומקצועית של כל אחד מהשליחים, על מנת להעניק לכל אחד ואחת את הכלים האופטימליים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. זה מאפשר לדאוג ללקוחות שבעי רצון מצד אחד, ועובדים רגועים ומסופקים מעבודתם מצד שני.

משימת הבאת מעטפות וחבילות ממקום למקום יכולה להיות משודרגת לרמה של אמנות אמיתית כאשר היא נעשית באופן מיומן ומחושב. זה כולל הליך מהיר של סינון המשימות, חלוקה לאזורים, פיזור החבילות והמעטפות באופן מאוזן בין השליחים המתאימים ביותר, יצירת מערכי עבודה עבור סוגי משלוחים שונים ועוד. לדוגמא, הבאת משלוח שהוא מתנה לאימא או אבא שונים באופן מהותי מהבאת משלוח לבית משפט, מה שדורש דיוק רב, הגעה בזמן ומציאת האדם לו מיועד המשלוח (וידוע שהרשויות הבירוקרטיות לא תמיד מקלות את חייהם ה"זרים" שמגיעים לקרבתן). כך, היכולת להבדיל בין המצבים והתאמת ההתנהגות לנסיבות מהווה יכולת חיונית עבור עבודתו של השליח.