מגוון שירותי המשלוחים של מאך 1 !

השילוב המנצח בין מערך לוגיסטי משוכלל וכוח אדם מעולה


חברת מאך 1 מעניקה ללקוחותיה הרבים, שירותים מגוונים אך רמת שירות אחידה באיכות שלה. השילוב בין מערך לוגיסטי הכולל כלי רכב וקטנועים מטופלים ותקינים, הנהוגים ע"י נהגים מנוסים ומיומנים, מאפשר ללקוחותיה של מאך 1, הלקוחות המזדמנים והלקוחות הקבועים, ליהנות מרמת שירות גבוהה בכל משימה.

מוקד השירות של החברה מאויש תמיד, וכשאתם פונים למוקד בקריאה דחופה, מחכה לכם מענה נעים, אך יעיל, ובפרק זמן קצר, אתם זוכים לטיפול מקצועי ויעיל. צוות העובדים של מאך 1 יודע היטב עד כמה הקריאה שלכם חשובה לכם, לכן, החברה מחזיקה בצי גדול של כלי רכב וקטנועים, הנמצאים לרשותם של שליחיה המקצועיים.

מתי אתם צריכים חברת משלוחים מובילה ואמינה

בכל רגע נתון, אדם יכול לגלות שהוא זקוק בדחיפות לשירותיה של חברת שליחויות מקצועית ואמינה. האופציה של פנייה לסניף דואר ממשלתי, בשעות לא מקובלות, לא קיימת וכאשר אתם מגלים שאתם חייבים להעביר בדחיפות חבילה ליעד כלשהוא, אתם נדרשים למצוא פתרון יעיל וזמין.

חברת מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים מגוונים לפונים למוקד השירות של החברה. בין השירותים המוצעים ללקוחות החברה תוכלו למצוא: שירות הפקדות בבנקים, משלוחי מכתבים/חבילות, מסירות אישיות, שירות מסירות דוחות ומסמכים לרשויות המס ועוד. השירותים מתבצעים ע"י שליחים מקצועיים ומיומנים, שנבחרו בזהירות לפי קריטריונים מקצועיים ומחמירים. 

 תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
כל שירותי המשלוחים הנדרשים בחברת שליחויות אחת

כאשר אתם מחפשים חברת שליחויות מנוסה ואיכותית, אתם שואפים למצוא חברה שמעניקה מבחר מגוון של שירותים ברמה גבוהה.
חברת שליחויות איכותית יכולה לענות על הדרישות של לקוחות שחייבים חברה אמינה ואיכותית, אשר מעסיקה שליחים מנוסים ואמינים, שמכירים את האזורים שאליהם הם נוסעים. הפריטים שאתם רוצים להעביר, מאד יקרים וחשובים לכם, לכן, כדאי שהשליח שמגיע אליכם לביצוע המשלוח, יהיה שליח מקצועי שעובד עם חברת שליחויות ידועה ובעלת מוניטין.

שליח של מאך 1
חברת שליחויות מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים משנת 1987. החברה מעניקה שירותי משלוחים מגוונים, ומקפידה לבחור את שליחיה בקפידה, על מנת להבטיח שלקוחות החברה יקבלו שירות מעולה וייהנו מחוויית השירות שהובטחה להם.