מדוע חשוב לבחור בשירות משלוחים עם הודעת ביצוע?

למה יכול לשמש אתכם האישור הזה?

כאשר יש לכם אישור על ביצוע מוצלח של מסירת המשלוח, אתם תמיד יכולים להיות בטוחים שהמסירה אכן התבצעה. זה חשוב על מנת לנטר את שביעות הרצון של הלקוחות השונים, על מנת לוודא שמסמכים רשמיים שונים הגיעו אל היעד בהצלחה מיטבית ועוד מגוון שימושים חשובים ויעילים ביותר. זה מאפשר גם לשמור מידע לגבי מספר העבודות שבוצעו בהצלחה על מנת להציג ללקוחות הפוטנציאליים וגם לרשויות השונות בארץ – מס הכנסה, מע"מ, וכו'. כדאי מאוד לנהל שיתוף פעולה עם חברות מוכרות שמסוגלות גם לתת לכם מענה מלא  וגם דיווחים מלאים על הפעילות שבוצעה.

חברת מאך 1 - שירות משלוחים ללא פשרות !

חברת מאך 1 מקפידה לשאת באחריות מלאה על כל משלוח שמבוצע דרכה, וזה מתבטא בכך שכל משלוח הדורש אישור ספציפי על קבלה – אכן מקבל אותו. נושא זה חשוב במיוחד כאשר עושים משלוחים משפטיים, אך לא רק, משום שגם אספקה של מוצרים צריכה להיות מדויקת ומקצועית, וביצוע מוצלח של תהליך זה משליך גם על חברת המשלוחים וגם על הלקוח שלה. חברת מאך 1 מבינה זאת וכל משלוח שנעשה על ידה זוכה למלוא תשומת הלב.
האם כל חברות המשלוחים מספקות שירות כזה? 

משלוחים זהו נושא מעט כאוב עבור גורמים רבים, פרטיים ועסקיים כאחד. לפיכך, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בהתנהלות הבין-עסקית והבין-אישית באמצעות משלוחים, חשוב מאוד להכיר את ההתנהלות של הצדדים השונים, וזה יאפשר ליצור את הפעילויות השוטפות היעילות ביותר. הדרך הבטוחה להשיג זאת היא באמצעות הקפדה על ביצוע משלוחים עם אישור ביצוע שמגיע בזמן.

ראוי לציין שלא כל חברות המשלוחים מכירות בחשיבות של ביצוע העבודה עם אישור ביצוע. כלומר, במקרים מסוימים יכול להיווצר מצב שבו המשלוח הגיע אל היעד בשלב מאוחר יותר ממה שהובטח. כמו כן, לא תמיד ניתן ליצור את התנאים האופטימליים עבור שני הצדדים – וגם עבור חברת המשלוחים עצמה. כדאי מאוד לבדוק שהחברה שבה אתם בוחרים לביצוע המשלוח אכן שולחת הודעות אישור על ביצוע המסירה, ושמדובר בשירות שקוף המבוסס על התשתיות המתאימות לשם כך.