מדריך לבחירת חברת שליחויות

מה יש לברר בנוגע לזמינות השליחים של החברה?

לפני שבוחרים את החברה מולה תעבדו בעתיד הקרוב, חשוב מאוד לברר נתונים לגבי מידת הזמינות של השליחים שלה. קחו בחשבון שגם אם העסק שלכם לא עובד כרגע בשעות הלילה או הערב, אין לדעת מה צופן לכם העתיד. אי לכך עליכם לבחור מראש בחברת שליחויות שמספקת שירותים מסביב לשעון, אחרת אתם עוד עלולים להיתקל במצבים לא נעימים בהם תצטרכו לבצע שליחויות שונות באמצע הלילה בכוחות עצמכם חלילה.

למידע נוסף אודות השליחים של מאך 1

האם כל חברה יכולה לשנע כל סוג של חבילות?

כיום ישנן חברות שליחויות רבות שפועלות ברחבי הארץ, אך לא כולן מתחייבות לשינוע של כל סוגי החבילות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלעתים החברות מסתמכות על שירותים של שליחים המתניידים בעזרת קטנועים בלבד ולכן גודל החבילות והמשקל שלהן מוגבל. ההמלצה היא לאתר חברה שמתחייבת לשינוע של כל סוגי החבילות ללא תלות בצורתן, בגודלן או במשקלן כמובן.
 

למידע על שליחויות משלוח חבילות לחצומה הוא שירות של שליחויות אקספרס?

ישנן חברות שמציעות ללקוחותיהן שירות מיוחד שנקרא שליחויות אקספרס. המשמעות של שליחויות אקספרס היא שהחברה מתחייבת למסור את החבילה תוך פחות מיממה ולעתים תוך שעות ספורות. ההמלצה היא תמיד לבחור בחברה שמציעה את השירות הזה כי לעתים קרובות קורה למשל שצריך לשלוח המחאה בנקאית באופן בהול, לשגר מכתב בדחיפות גדולה ועוד.
 
מה עוד חשוב לברר לפני שבוחרים בחברת שליחויות?
נושאים חשובים נוספים שיש לברר לפני קבלת ההחלטה הם למשל נושאי ביטוח שונים שקשורים לביטוח של החבילות המשונעות, נושאים שקשורים לעלות, לאפשרות של תשלומים חודשיים או תשלומים עבור כל משלוח בנפרד, העלות של כל משלוח לפי ק"מ ועוד. בנוסף לכל זה, חשוב מאוד לעבוד רק מול חברות שליחויות שמפעילות מוקד שירות לקוחות שזמין לכם בכל שעה ושעובדים בו אנשי שירות אדיבים ומקצועיים. בהצלחה. 

לחצו פלוס ושתפו!
מדריך מפורט לבחירת חברת שליחויות - מאך 1 החברה בשבילך !
במידה ואתם מעוניינים לבחור בחברת שליחויות באופן המושכל ביותר הגעתם למקום הנכון. הכנו עבורכם מדריך מפורט לבחירת חברת שליחויות שבנוי במתכונת של שאלות ותשובות לנוחיותכם. קריאה נעימה ובחירה נבונה.

האם ישנה חשיבות לבחירת חברה שפועלת בפריסה ארצית גם במידה והעסק פועל רק בתחומי עיר אחת?
שימו לב, גם אם כעת תחום הפעילות שלכם מסתיים בגבולות העיר שבה ממוקם העסק שלכם, אל לכם לבחור בחברת שליחויות מקומית. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבאופן כזה אתם למעשה מגבילים את הפוטנציאל של הצמיחה שלכם לאזורים מרוחקים יותר. בנוסף לכך, תמיד מומלץ לבחור בחברת שליחויות שפועלת בפריסה ארצית כיוון שגם אם הלקוחות שלכם ממוקמים קרוב יחסית, הרי שלא תמיד הספקים ונותני השירות גם כן ממוקמים בסמיכות גדולה לבית העסק. אי לכך תמיד מומלץ לבחור בחברה שמספקת שירותי שליחויות בכל רחבי הארץ.