מהי החשיבות של חברת שליחויות לבעלי עסקים? 

הצטרפו לרשימה של לקוחות שעובדים קבוע עם חברת שליחויות אחת


לכל עסק יש דינמיקה משלו. אך לרוב העסקים יש שגרת עבודה קבועה שכוללת סיבוב שליחויות לגורמים קבועים. בנקים, דאר, משרדים ממשלתיים, ספקים ועוד. חברת שליחויות וותיקה ומנוסה, מעניקה ללקוחותיה שירותי משלוחים קבועים שנקבעים מראש ומתנהלים בדיוק של שעון שוויצרי.
בכל יום בשעה שנקבעה מראש, מתייצב שליח ומקבל לידיו את חבילת המשלוחים שהוא צריך לפזר במהלך היום. 


 

המשלוח שלכם יגיע ליעד בדיוק בזמן !

פעולה אחת ביום שמבצע אחד מהעובדים בעסק או בעל העסק בעצמו, שהיא מסירת החבילות לשליח, חוסכת לבעל העסק ולעובדיו זמן יקר של נסיעות, עמידה בתורים ועצבים כאשר בין משימה אחת לשנייה, צריך גם למצוא מקום חנייה, להתווכח עם אנשים שבתור או לגלות שחסרה חתימה או מסמך חשוב. רוטינה קבועה של הזמנת שליח לביצוע סבב המשלוחים היומי של העסק, חוסכת לכם זמן יקר, כסף וכמובן, הרבה עצבים.
 
חברת שליחויות מאך 1 מאפשרת לכם לעבוד בשקט וחוסכת לכם את ההעסקה של עובדים נוספים בעסק. הצטרפו גם אתם ללקוחות שעובדים באופן קבוע עם מאך 1.
בזמן שאתם עובדים, חברת השליחויות עובדת בשבילכם

בעלי עסקים חיים את העסק שלהם מסביב לשעון. כעצמאיים, אין להם שעות עבודה מסודרות. בחירה של חברת שליחויות איכותית היא חלק חשוב בבנייה ובארגון של עסק מצליח, לכן חשוב לבחור בחברת שליחויות שיכולה לעמוד בדרישות שלכם.
כבעלי עסקים אין כמו הידיעה שבזמן שאתם עובדים בעסק שלכם, מישהו אחר מבצע עבורכם את הריצות לבנקים, לדאר, מפזר פליירים של העסק בעיר ועוד. מבחינתכם, העבודה שעושה חברת שליחויות במהלך היום עבור העסק שלכם, היא כמו להחזיק עוד שני אנשים בעסק. חוץ מאלה שכבר עובדים אתכם.
 
תארו לכם, שבזמן שאתם מטפלים בלקוחות בחנות, או מדברים בטלפון עם ספק או לקוח, שולחים מייל או מדברים עם רואה החשבון שלכם, אחד משליחי חברת השליחויות מפקיד צקים ומזומן בבנק, מעביר לסניף הדואר את ההתכתבויות שלכם עם גורמים שונים, מפזר פליירים של העסק שלכם בשכונות בעיר, מעביר ללקוחות שלכם חבילות שהזמינו אצלכם ועוד. יעילות זה שם המשחק כאשר אתם מעסיקים חברת שליחויות איכותית.