מחפשים שליח מהיר ואמין? - רק מאך 1 !

יתרונות נוספים של מאך 1


חברת מאך 1 הוכיחה את עצמה בפני חברות מובילות בשוק הבנקאות, השכרת הרכב, פרסום ויחסי ציבור, והרשימה לא נגמרת. לפיכך ניתן לומר בבטחה, מה שטוב בשבילם - סביר להניח שטוב גם לנו. חברת מאך 1 לא הפכה ל"אליטיסטית", אלא נשמרה זמינה ונגישה לכל אדם באשר הוא, יחד עם האפשרות להעניק שירות איכותי שאין שווה לו בשוק עולם השליחויות הישראלי.

אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר

הידעתם? חברת מאך 1 מוסמכת לביצוע הפקדות לבנקים עבור גורמים עסקיים ופרטיים כאחד, מה שאומר ששוק העסקים בישראל העניק לחברה את אות ההצטיינות והאמון החשוב ביותר. משימה זו מהווה את העדות המובהקת לכך שמדובר בחברה המובילה בתחום, שהאמינות שלה הוכחה במשך שנים ארוכות וממשיכה להיות אקטואלית עד היום, חרף כל השינויים שהתרחשו בשוק העסקי והפרטי בכלל ובתחום השליחויות בפרט. בחירה בחברת מאך 1 לביצוע שליחויות כל רחבי הארץ הינה טבעית ואף מתבקשת, משום שמדובר בשירות שתמיד זמין ללקוחותיו ותמיד נותן את התמורה המלאה ביותר למחיר.


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
מדוע אין תחליף לניסיון?

כל אדם העבד אי פעם עם גורמים המערבים הרבה אנשים ו\או מוסדות גדולים יודע - אין מנוס משליחת מסמכים וחבילות בדואר. גם בתקופה שבה חלק גדול מההתנהלויות עבר למרחב הווירטואלי, עדיין אי אפשר לתפקד בצורה איכותית ומושלמת ללא הספקה של פרטים מסוימים לידי האנשים המתאימים. ולשם כך דרוש גוף שניתן לסמוך עליו, גם כאשר מדובר בפרטים עדינים ובעלי אופי דיסקרטי, כלכלי או מסחרי. חברת מאך 1 הינה בדיוק הגוף המתאים לביצוע עבודות מסוג זה.
 
אישה חותמת על חבילה שקיבלה
חברת מאך 1 פועלת בשוק השליחויות משנת 1987. הניסיון, הוותק והשם הטוב שיצא לחברה במרוצת השנים מאפשרים לה לתת את השירות הטוב ביותר, בין אם מדובר בלקוח עסקי גדול, או אדם פרטי המעוניין לשלוח פריט קטן. יתר על כן, בזכות המערך העשיר והמסועף של החברה, יש באפשרותה לספק את השירותים במחירים נמוכים יחסית למתחרים, כך שניתן לומר בבטחה שאין אלטרנטיבה טובה יותר לביצוע עבודות שליחויות ומשלוחים בכל רחבי הארץ ובכל סדרי קושי.