משלוחים בארץ - לכל מקום ובכל זמן !

חברה בעלת ניסיון


חברת מאך 1 היא בעלת וותק של  25 שנה, דבר שלא הולך ברגל ולכן כה הרבה לקוחות בוחרים בה וחוזרים אליה שוב ושוב כאשר מדובר על משלוחים בארץ או משלוחים לכל מקום אחר, משלוחים לכל יעד אפשרי ולכל מטרה, משלוחים למשרדים, לארגונים, לגופים, לאנשים פרטיים, משלוחים למשרדי עורכי דין ועוד.

לחברה צוות עובדים מקצועי במיוחד בעל ניסיון, מערכות ניווט, ומחשוב מתקדמות ויעילות מה שאין להרבה חברות אחרות, מובטח לכם שקט נפשי היו שקטים ורגועים שהחבילה תגיע בשלום ליעדה. גם כאשר מדובר על משלוחים בארץ החבילה יכולה להגיע מהיום להיום ללא כל דיחוי, אלה הם משלוחי אקספרס, ישנה פריסה ארצית מובנית, רחבה מאוד, המחירים הם נוחים, השירות הוא נדיב ואדיב, מאך 1 ישמחו לעזור בכל מקרה ומקרה.

 

כל סוגי השליחויות

משלוחים בארץ הם מכוסים בביטוח מלא כך שתוכלו להיות בטוחים שאם דבר מה יקרה אתם מבוטחים, מדובר על משלוח אקספרס חד פעמי, על משלוח של מסמכים קבועים, שליחות מהיום להיום או מהיום למחר, כאשר מדובר על משלוחים בארץ לא כל חברה מציעה לכם משלוחים בכזו מהירות, זה עניין הכמעט בלעדי לחברת מאך 1, חברה החוסכת לכם זמן, ריצות, פנו אלינו עוד היום ולא תתאכזבו!
בואו ליהנות משירות משלוחים איכותי ברמה גבוהה, אשר מציע את כל סוגי השליחויות. 

מקצועיות היא שם דבר

חברת מאך 1, אחת החברות הוותיקות בארץ מציעה כל מיני סוגי משלוחים, אחד מהם הוא משלוחים בארץ, הכוונה היא משלוחים לכל מקום ברחבי הארץ, לאן שרק תירצו. אומנם החברה ממוקמת במרכז, אבל היא מגיעה לכל מקום ומקום וללא כל דיחוי, מהיום להיום או מהיום למחר, משלוח אקספרס, משלוחים אשר יגיעו בבטחה ליעדם.
שליח מוסר חבילה
חברת מאך 1 מעסיקה את המשלוחנים המקצוענים ביותר, הם יגיעו עד לקצות הארץ, בין אם מדובר על קריית שמונה או בין אם מדובר על אילת, השירות הוא אחראי ואמין במיוחד, אפשר גם לבטח את החבילות אם רק תבחרו, כל זאת כל פי בחירתו של הלקוח ועל פי הצרכים שלו. לחברה מערכת מיוחדת אשר מעניקה ללקוחות אפשרות לעקוב אחר המשלוחים בזמן אמת אונליין בין אם מדובר על משלוחים בתוך תל אביב או בין אם מדובר על משלוחים בארץ.