משלוחים קבועים לחברות !

במה מאך 1 יכולה לסייע לכם?

אנו במאך 1 יודעים את הצורך של עסקים וחברות ומספקים שירותי שליחויות מגוונים רבים, כמו: שירותי משלוחים של בנק ודואר, שירותי הגשת מכרזים, שליחויות בהולות מהיום להיום/למחר, חלוקת עיתונים, הפקדות בבנקים, הפצות יח"צ ועוד מגוון רב של אפשרויות. כמו כן, אנו עובדים עם משרדי עורכי דין רבים ומבצעים שירותי מסירות משפטיות בצורה הטובה ביותר, עם אישורי מסירה, אחריות מלאה ומהירות רבה. 

מאז 1987 ועד היום - חברה מובילה בתחום המשלוחים !

אנו במאך 1 מקדישים את זמננו להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר מאז 1987 ועד היום. במהלך השנים חרטנו על דגלנו מצוינות, וסיפקנו את שירותי המשלוחים שלנו ברמה הגבוהה ביותר למאות ואלפי לקוחות מרוצים. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת על שירותי משלוחים עבורכם, זה הזמן לחייג למוקד שלנו ונשמח להעניק לכם שירות והצעת מחיר משתלמת בהחלט.
 
חברת משלוחים אמינה ומקצועית, תחסוך עבורכם את כל הלחץ של מסירות. כאשר אנו עובדים עם חברה או עסק מסוים באופן קבוע, אנו כבר מבינים אחד את השני, ועובדים בצורה כה מסודרת ונוחה, כך שכל משלוח מגיע ליעדו בזמן ובאחריות.
אם אתם רוצים לנסות אותנו או לקבל הצעת מחיר על השירותי משלוחים שלנו, פנו אלינו ונשמח לעזור. 
שליחויות מקצועיות ומהירות לחברות ועסקים

עובדים בחברה גדולה? מחפשים חברת שליחויות שתלך אתכם באופן רציף וקבוע?
​אם אתם חברה חדשה שמחפשת חברת משלוחים קבועה, אם אתם חברה ותיקה שלא מרוצה מחברת המשלוחים שלכם ורוצים לנסות חברה אחרת, בואו תנסו אותנו. אנו מאך 1, עוסקים כבר למעלה מ20 שנה, בתחום המשלוחים, ומספקים משלוחים לחברות ועסקים בכל הארץ, כמו: בזק, מזרחי טפחות, מגדל ביטוח ועוד רבים. בנוסף אנו מספקים גם שירותי משלוחים ללקוחות פרטיים וגם שירותי משלוחים מזדמנים וחד פעמיים.