משלוחי כל סוגי החבילות !

שירותי שליחויות מגוונים


חברת מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים מגוונים לסקטורים שונים. לקוחות מהסקטור הציבורי, העסקי והפרטי נמנים עם לקוחותיה של מאך 1. שירותיה האיכותיים של החברה מושכים אליה פונים שאינם מוכנים להתפשר על טיב השירותים שהם אמורים לקבל. בשל המערך הלוגיסטי המעולה של החברה, הכולל כלי רכב וקטנועים, ושליחים מנוסים ומיומנים, מאך 1 יכולה להרשות לעצמה להעניק מגוון רחב של שירותי משלוחים.

החברה בוחרת את נהגיה לפי קריטריונים קבועים, המתייחסים לוותק, ליושר, ולמקצוענות של השליחים. על מנת להבטיח שהמשלוחים יגיעו ליעדיהם במהירות וללא חשש של פגיעה, החברה מציידת את נהגיה בכלי רכב וקטנועים איכותיים, בטיחותיים ומטופלים היטב.

כל המשלוחים מקבלים יחס שווה !

חברת משלוחים רצינית ומקצועית מייחסת את אותו היחס של חשיבות לכל משלוח הנמסר לידיה. חברת משלוחים מאך 1 מודעת לציפיות הגבוהות מצד לקוחותיה אשר מפקידים בידי שליחי החברה דברי דואר וחבילות חשובים ופעמים רבות, גם דחופים. בין אם מדובר במסמך משפטי שצריך להגיע ממשרד עו"ד לדיון בבית המשפט, בפריט שנקנה בחנות שצריך להגיע לקונים, או, בפליירים של דיוור ישיר, לכל אחד מלקוחות החברה, יש צפייה ואמון במקצועיות ובאמינות של שליחי החברה.

מצידה, חברת מאך 1 דואגת שלקוחותיה יהיו מרוצים בכל פעם שהם פונים לחברה. וכהוכחה לרצינות כוונותיה וביצועיה, שומרת על המוניטין הרב שצברה מאז שהחברה נוסדה בשנת 1987. 


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
למי פונים כשצריכים להעביר משלוח דחוף?

בעידן הנוכחי כמעט ואין צורך בשירותי דואר רגילים. למשל, מכתבים נשלחים באימייל, תשלומים לגורמים ממשלתיים, פרטיים ואחרים מתבצעים באינטרנט וכו'. שירותים שעדיין נעשים בעזרת הדואר הממשלתי, הם מכתבים רשמיים המחייבים חתימת המקבל, או, חבילות שאנשים התרגלו להעביר באמצעות סניפי הדואר הממשלתי. חבילות למסירה - מאך 1בשנים האחרונות, הציבור גילה שישנן אופציות נוספות להעביר חבילות ליעדים בארץ, והוא פונה לחברות שליחויות שונות.

 כאשר אדם חייב לשלוח חבילה דחופה ליעד מסוים, הוא פונה לשירותיו של שליח מהיר ומהימן, אחד שאפשר לבטוח בו שיעביר את החבילה בביטחה ליעדה. חברת שליחויות מאך 1 מבצעת את כל סוגי המשלוחים באמצעות קטנועים וכלי רכב איכותיים הנהוגים ע"י שליחים מקצועיים ומיומנים.