משלוח בהול על ידי חברת משלוחים אמינה!

שירותי שליחויות מבלי לצאת מהבית/מהמשרד!

מאך 1הינה חברת שליחויות מתקדמת ומנוסה אשר מעסיקה שליחים בארץ שלכולם ניסיון, אחריות ומסירות למקום העבודה ולכלל הלקוחות של החברה. כל הזמנה שלכם תבוצע במהירות ובאחריות מלאה, כך שתוכלו להיות בטוחים ורגועים כי הנכם נמצאים בידיים הטובות ביותר! 
אז מהם שירותי שליחויות מבלי לצאת מהבית/מהמשרד? בדיוק כמו שזה נשמע! במקום שתבזבזו זמן יקר בהליכה לדואר או לחנות של חברת שליחויות כלשהי בארץ, שליחי מאך 1 יוכלו להגיע עד אליכם בכדי לאסוף את החבילה/המכתב אותו תרצו להעביר הלאה, ולמסור אותו ליעדו תוך זמן קצר ובמסירות מלאה. 

אז כמובן שאין לכם מה לחפש במקום אחר! מאך 1 זה המקום בשבילכם להזמנות שליחויות בארץ! 

מחירים משתלמים

כמו כל שירותי מאך 1, גם המחירים של החברה הינם משתלמים ביותר, שכן תוכלו ליהנות לא רק מהשירות יוצא הדופן של שליחים מנוסים, אדיבים ומקצועיים, אלא גם ממחירים משתלמים שלא יקרעו לכם את הכיס, כי במאך 1 דואגים קודם כל לכם, הלקוחות -
אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 

חברת משלוחים מקצועית בהצעה משתלמת עבורכם!

יש מקרים רבים בחיים שבהם אנו זקוקים לשירותי שליחויות מהירה שתבוצע מהיום להיום או מהיום למחר מקסימום, אך אין לנו בעצמנו את האפשרות לבצע את השליחות הנדרשת, מסיבות שונות, כמו חסור בזמן, אי נגישות וכדומה. 
בדיוק בשביל זה קיימת מאך 1! חברת השליחויות מספר 1 בארץ, אשר מספקת שירותי שליחויות כבר שנים רבות ועושה זאת במצוינות ובאחריות מלאה, כך שכל שיהיה עליכם לעשות הוא רק להרים את הטלפון אל צוות מאך 1, ולבצע את ההזמנה הנדרשת. 

כביש מהיר

בין מגוון השירותים של מאך 1, תוכלו להזמין שירות של משלוח בהול, אשר אומר למעשה משלוח שיבוצע עוד ביום העסקים של ביצוע ההזמנה או עד ליום המחרת, בהתאם לדרישות הלקוח ושעת ביצוע ההזמנה. 

מאך 1, אשר משרדיה נמצאים בתל אביב, תספק עבורכם משלוח בהול ממקום יעדם ועד ליעד מסירת המשלוח בכדי לחסוך לכם בזמן יקר, וכמו כן, בפריסה ארצית רחבה ובמחירים משתלמים ביותר. אז עשו הזמנה עוד היום!