משלוח חבילה

משלוח חבילה בא לידי ביטוי במגוון סוגי שליחויות, ערכים נוספים ועוד...

בהמשך למה שנאמר לעיל, נמשיך ונאמר כי שירות של משלוח חבילה מהווה היום חלק מן הפורטפוליו של כל חברת שליחויות באשר היא: קטנה, בינונית, גדולה, בינלאומית ועוד. עכשיו, הכוונה במשלוח חבילה הינה לא רק למשלוח חבילה אשר בא לידי ביטוי במשלוח של חבילה סגורה וארוזה, אלא למשלוחים של חבילות מכל הסוגים ומכל הגדלים.

בתוך המגוון העצום הזה ניתן למצוא 'חבילות' כמו מסירות משפטיות מקצועיות, מכתבים אישיים, עיתונים, הפקדות של כסף בבנקים (בין אם בדמות כסף או צ'קים), משלוחים של מוצרי יחסי ציבור ועוד סוגים רבים ואחרים של משלוחים. אבל כתוצאה מן העובדה שלא מדובר כלל במשלוחים רגילים אלא 'מיוחדים', השירות הרגיל והמוכר של משלוח חבילה נאלץ לבצע 'התאמה' לסטנדרטים המקצועיים והחדשים בשוק. באופן הזה, היום, שירות של משלוח חבילה בא לידי ביטוי באמצעות משלוח מבוטח, משלוח מהיום להיום או מהיום למחר, אישור מסירה ועוד.

מאך 1 מציעה שירות של משלוח חבילה ברמה הגבוהה ביותר!

ובכן, ממי תשכור שירות של משלוח חבילה? מחברה אשר מציעה את השירות המדובר ברמה הרגילה שלו או ממאך 1, אחת מחברות בעלת שירות משלוח חבילות הגדולה ביותר, הוותיקות והמתקדמות ביותר בשוק המשלוחים. מאך 1 מציעה שירות של משלוח חבילה מהיר (מהיום להיום או מהיום למחר), מבוטח, כולל אישור מסירה וכמובן הגעה שלמה ובטוחה...

לחצו +פלוס ושתפו !
אינספור חברות משלוחים מעניקות פורמטים רבים של השירות משלוח חבילה!
השירות הנוכחי של משלוח חבילה כלל לא מזכיר את השירות ה'קלאסי' והישן!
עד לפני כמה שנים, כאשר היו אומרים שירות מקצועי של משלוח חבילה, הכוונה הייתה לשירות שליחויות רגיל ובסיסי ביותר, שירות אשר המשמעות שלו בפועל לא הייתה יותר מעבר משלוח חבילה מנקודת מוצא אחת לעבר נקודת מוצא שנייה. ותו לא. אבל היום, כאשר אומרים שירות של משלוח חבילה הכוונה הינה לשירות איכותי, ייחודי, 'בוטיקי', שירות אשר מאפשר משלוח חבילה לא רק ברמה המקצועית הגבוהה ביותר אלא לשירות אשר בא לידי ביטוי בפועל באופן מהיר, בטוח וברור ביותר. מפאת העובדה שאינספור לקוחות, הן עסקיים והן פרטיים, זקוקים לשירות של משלוח חבילה, קיימות אינספור חברות אשר מעניקות את השירות המדובר. אז אם ככה, מה מאפיין את השירות הזה היום?