חברת שליחויות אקספרס – היכון הכן צא !

המחיר של משלוח חבילות במאך 1 מנצח בכל תחרות

משלוח חבילה של מאך 1 זוכים לפרגון הגדול ביותר מכל הלקוחות שלנו בגלל הרבה סיבות שונות. אחת הסיבות הבולטות של אינספור לקוחות מרוצים, היא כי משלוחים חבילות במאך 1 הם משלוחי החבילות עם המחיר הטוב ביותר. משלוחים חבילות במאך 1 הם ללא ספק במחירים ללא תחרות וזאת בעיקר לאור העובדה שגם רמת השירות היא מהגבוהות ביותר שיש בתחום של משלוח חבילות. משלוחים חבילות אמנם יכולים להתבצע על ידי חברות שונות ורבות מהתחום אבל אין ספק כי משלוח חבילות על ידי מאך 1 הוא יהיה המשתלם ביותר.

המקצועיות של מאך 1 בביצוע משלוח חבילות


המקצועיות שלנו במאך 1 בביצוע משלוחי חבילות נובעת מכך שאנו תמיד יודעים להגיע לכתובת המדוייקת של הנמען בטווח זמן שהובטח וללא חריגה מהדד-ליין שהוצב להעברת החבילה. אנחנו במאך 1 תמיד נדע גם להתאים את סוג החבילה המועבר לאופן העברתה, בין אם בקטנוע או בין אם ברכב גדול יותר שיתאים לחבילה ויבטיח את הגעתה בשלום אל היעד.

משלוח חבילות לכל יעד


מאך 1 מבין החברות המובילות בארץ בתחום משלוח חבילות ובכלל בתחום המשלוחים. בחברה מועסקים שליחים מיומנים ובעלי ניסיון בתחום, אשר כולם אדיבים ומהירים ועושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר. 
במאך 1 עושים משלוח חבילות לכל יעד בארץ, דהיינו אם אתם מעוניינים לבצע משלוח מתל אביב לבאר שבע, או בתוך העיר תל אביב, ובכל אוזר אחר, תוכלו לדעת שהבחירה במאך 1 היא הבחירה הנכונה. כמו כן, אנו מעבירים חבילות בגדלים שונים, הכל ממכתבים ועד לחבילות גדולות ארוזות והמחירים נוחים ומפתיעים. ההבדל בין דואר שליחים וביצוע משלוח חבילות שלנו לעומת דואר אחר בארץ, זה ההתחייבות לעמידה בזמנים, אצלנו לא שובתים ואצלנו אין הפתעות. אם התחייבנו לזמן מסויים, זה מה שיקרה. כמו כן, אנו נגיע עד אליכם לאיסוף החבילה, כך שלא תאלצו לנסוע לדואר ולהמתין בתור זמן ארוך, השירות שלנו אישי ומסור. אנו רוצים לעשות את כל העבודה הקשה עבורכם, כדי שאתם תוכלו באמת היות רגועים שאתם בידיים הכי טובות ולהמשיך בעבודה ובסידורים שלכם מבלי שעול משלוח חבילות יישב לכם על הכתפיים. 

אז אין לכם מה להתלבט ולהתחבט יותר מדיי, כאשר רוצים לבצע משלוח חבילות, מזמינים את מאך 1. נציגינו עומדים לשירותכם וישמחו לעזור בכל שאלה ועניין. 

מעוניינים  בשירות משלוח חבילות פנו לחברת מאך 1 במספר: 03-6299370 או השאירו פרטים בדף צור קשר.
לחצו +פלוס ושתפו !
משלוח חבילות בבטחה ובזמן מדוייק רק עם מאך 1
משלוח חבילות ליעדים שונים ובאחריות מלאה של מאך 1

משלוח חבילות הוא משלוח לנמענים שונים, בין אם לכתובות פרטיות או בתי עסק, של חבילה עם תכולה שונה. זה יכול להיות משלוח חבילות של בגדים, זה יכול להיות משלוח חבילות של ספרים ועוד דברים רבים שניתן להעביר באופן זה. מאך 1 היא חברה המבצעת שליחויות מזה שנים רבות והותק והניסיון שהיא צברה בתחום משלוח חבילות מאפשר לה להיות מספר אחת בתחום. משלוח חבילות על ידי מאך 1 יהיה באחריות מלאה של החברה על ביצוע טוב ואיכותי ללא כל פגם. אצלינו במאך 1 האחריות ותחושת השליחות האמיתית בביצוע כל משימה של משלוח חבילות מביאה לתוצאות הטובות ביותר. משלוחים תל אביב בכל שעות היום או ליעדים השונים שיעשה על ידי מאך 1 יגיע תמיד בזמן המקום ולכתוב הנכונה והמדוייקת. משלוחים חבילות במאך 1 זה המומחיות שלנו והדרך לשביעות הרצון של כל לקוחותינו.