פשוט להזמין משלוחים!

מה אנחנו שולחים?

  • חבילות – בין אם אלו חבילות קטנות או חבילות גדולות, במאך 1 ערוכים לכל גודל של חבילה. תוכלו להזמין אצלנו שירות משלוחים מהיר של חבילות גדולות למתנות לחגים, חבילות של תיקים משרדיים, ארגזים שונים וכדומה. לשליחים שלנו יש גם קטנועים וגם רכבי משא, כך שאפשר להעביר כל גודל של חבילה.
  • מכתבים – מסירות של מכתבים לנמען. אם מדובר במכתב חשוב שאתם רוצים לקבל עליו אישור מסירה, וגם כזה שחשוב לכם שיגיע ליעדו בזמן ואתם לא רוצים לסמוך על דואר ישראל או שירות אחר, במאך 1 תהיו בטוחים שהמכתב שלכם יגיע ליעדו בזמן ובאחריות מלאה.
  • מסמכים משפטיים – אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות במשרד משפטי, זה להיעזר בחברת משלוחים אמינה ומקצועית. מאך 1 תבצע עבורכם את שירות העברת מסמכים משפטיים בצורה הטובה ביותר. בין אם זה לנסוע לגופים משפטיים כמו בתי משפט, הוצאה לפועל, משרד הפנים וכדומה, אנו נבצע את השליחות בזמן וביסודיות.
 
בנוסף אנו עושים שירותי משלוחים שונים כמו: הפצות יח"צ, משלוחים למעמ ולמס הכנסה, הגשות של מכרזים, סיבובי בנקים ודואר ועוד. אצלנו גם תוכלו להזמין שירות מהיר וגם במחיר נוח. אז למה אתם מחכים? זה בדיוק הזמן להרים את הטלפון ולחייג לצוות המוקד שלנו. 
חברת שליחויות אמינה

רוצים להזמין שירות משלוחים אמין? מחפשים חברת משלוחים למשלוח חד פעמי או למשהו קבוע וסדיר? אצלנו במאך 1 תוכלו להזמין שירות משלוחים מהיום להיום, מהיום למחר, שירות משלוחים פרטי, שירות משלוחים לעסקים, שירות משלוחים משפטיים ועוד, והכל במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס. בכדי להזמין משלוח במאך 1 התהליך הוא פשוט ביותר.
משלוח מהיר עד אליכם
​כל שעליכם לעשות למעשה הוא להתקשר למאך 1, צוות המוקד שלנו יעזור לכם ויענה על כל שאלה בסבלנות ואדיבות. בשיחת הטלפון תוכלו לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית, תוכלו לעשות את ההזמנה ולקבל את מלוא הפרטים על השליח וזמן המשלוח. לאחר ביצוע ההזמנה הטלפונית מולנו, תוכלו לקבל אישור משלוח במידה ותרצו בכך, וכמו כן, גם תוכלו להזמין שירות עד הבית/המשרד, לאיסוף החבילה לנמען.