שירותי הפקדות בבנקים - יש דבר כזה !

הסידורים מתבצעים מבלי שתצטרכו לעזוב את המשרד


אתם אנשים מאד עסוקים, מנהלים עסק גדול, וכל דקה שאתם מבזבזים על סידורים למען העסק, ולפעמים, גם פרטיים, גוזלים מכם זמן ואנרגיות שיחסרו לכם בעתיד. אתם מעסיקים עובדים במחלקות שונות, אבל, את הפקדות הצ'קים בבנק, אתם מעדיפים שיבצעו עבורכם שליחים של חברת שליחויות בעלת מוניטין ואיכותית.

חברת שליחויות מאך 1 מעסיקה שליחים מנוסים, אמינים, בעלי וותק רב בתחומם. השליחים נבחרים בקפידה וזוכים לאימון והערכה גם מצד הלקוחות ומצד מעסיקיהם. כאשר אתם מפקידים בידיו של שליח מטעם מאך 1, הפקדות של צ'קים ומזומן, אתם יודעים שההכנסות שלכם, נמצאות בידיים טובות. בין אם אתם עובדים עם החברה באופן קבוע, או שאתם מזמינים את שירותיה מדי פעם, תמיד יגיע אליכם שליח מנוסה שיודע את עבודתו ויעמוד בצפיות של כולם.

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
חברת השליחויות שלך

בעידן המודרני, שכמעט כל פעולה בנקאית נעשית באינטרנט, ישנן פעולות שניתן לבצע עדיין, רק באופן פיזי. הפקדות צ'קים ומזומן בבנקים, הינה פעולה שחייבים לעשות בסניף הבנק, בעמדת אל תור או מול פקידים בבנק. היום ניתן לקבל שירותי הפקדות בנקים מחברות שליחויות אמינות ומנוסות.
שליח לפני מסירה - מאך 1
אדם המנהל עסק, או רשת עסקים, הוא אדם שכמעט ואין לו זמן פנוי וכל דקה מזמנו, יקרה מאד. לכן, כשבעל עסק צריך להגיע לבנק כדי להפקיד כספים, כל דקה שהוא מחכה בתור, היא דקה יקרה מאד. על מנת לייעל את ניהול הזמנים שלהם, בעלי עסקים עובדים מול חברות שליחויות, שבין היתר, מבצעות עבור לקוחותיהן, שירותים כמו: הפקדות בבנקים, העברות מסמכים למע"מ ולמס הכנסה ועוד. בכל פעם שאתה נאלץ להפסיק את עבודתך, כי אתה צריך לצאת לסידורים, שאפשר לערוך רק בשעות הבוקר, אתה מרגיש שאתה מפסיד זמן, ואם אתה עצמאי, אז, גם כסף. אבל, יש מקומות שחייבים להגיע אליהם בשעות קצובות, כמו משרדי ממשלתיים ובנקים, ולכן, כשאתה לא רוצה להפסיד, לא זמן ולא כסף, אתה צריך חברת שליחויות אמינה ובעלת מוניטין, שמעניקה שירותים מגוונים, ביניהם שירותי הפקדה בבנקים, מסירות דו"חות למס הכנסה, למע"מ ועוד.