שליחויות בזק

עם חברת שליחויות אמינה אין הפתעות

עם חברת השליחויות מאך 1, אין הפתעות לא נעימות. השליח שלנו מגיע אליכם מהר ככל שניתן לאחר קבלת הקריאה שלכם. כמו כן, הלקוח מקבל התחייבות בכתה, שהשליח יעביר את המשלוח ליעדו בזמן הנדרש. מעבר לכך, אתם מקבלים מספר טלפון שדרכו תוכלו לעקוב אחרי הסטטוס של המשלוח. אצל מאך 1, השירות המהיר לא בא על חשבון האיכות והדיוק שלו. עבורנו ועבור השליחים שלנו, הקריאה שלכם היא הכי חשובה והכי דחופה, והיא מקבלת את מלוא תשומת הלב של צוות עובדים מסור ונאמן, שנבחר בקפידה על ידי צוות מגייסים וותיק ומנוסה.

ניסיון ומקצועיות המתבטאים בכל שליחות !

את הניסיון והמקצועיות של שליחי החברה, ניתן  לראות בכל שליחות שהם מבצעים עבור לקוחותינו. מהרגע שהקריאה שלכם מתקבלת במוקד החברה, אתם מקבלים יחס של אח"מים, גם אם זאת הפעם הראשונה שאתם עובדים אתנו. הקריאה שלכם מועברת לשליח פנוי המתאים לסוג הפנייה. ישנן שליחויות שניתן להעביר אותן באמצעות קטנוע, אך מטבע הדברים, ישנן שליחויות שצריכות להתבצע באמצעות אחד מכלי הרכב האיכותיים של החברה. המשלוח שלכם מבוטח מהרגע הראשון שהוא יוצא לדרך, בעיקר למען השקט הנפשי של לקוחותינו, למרות שאנחנו יודעים, שהמשלוח שלכם יגיע בזמן הנכון למקום הנכון.
מי זקוק לשירותיה של חברת שליחויות במקרים דחופים

שליחויות שצריכות להתבצע באופן מיידי, הן הכי מלחיצות. שליחויות בזק במקרים דחופים מחייבות חברת שליחים אמינה ומקצועית שאתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות. מאך 1 היא בדיוק חברת המשלוחים שאתם צריכים במקרים דחופים.
 
זה לא משנה אם אתה בעל עסק, עובד עצמאי מהבית או אדם פרטי, כאשר אתה צריך לשלוח חבילה או דבר דאר אחר במהירות הבזק, אתה חייב שליח זמין, זריז ואמין. חאפרים, בלי עין רעה, לא חסרים בשום תחום או עיסוק. כאשר מתקשרים אליהם, הם מגיעים מהר, אבל רק כדי לקבל את ההזמנה של הלקוח. כשמדובר בביצוע עצמו של העבודה, התמונה משתנה. במקרה הטוב החבילה/פריט/מעטפה מגיעה באיחור, לכתובת הלא נכונה, ובמקרה הפחות טוב, היא לא מגיעה בכלל, במיוחד אם שילמתם על העבודה מראש.