שליחויות במרכז הארץ, למי זה משתלם? 

למי כדאי לעבוד עם חברת שליחויות 


טיפ ראשון למי שזקוק לשירותיה של חברת שליחויות, מומלץ לפנות לחברה בעלת מוניטין בתחום. בין אם אתם שייכים לחברה מסחרית שנעזרת בשירותי שליחים בכל יום, מספר פעמים ביום, או שאתם זקוקים לשליח למשלוח פרטי, אל תתפשרו על טיב השירות הניתן לכם. בתחום של השליחויות היום ניתן למצוא נותני שירות רבים, שמבטיחים רבות, אבל מקיימים מעט מאד.

אי אפשר להשוות, בין שליחים העובדים כפרילנסרים ללא תשתית לוגיסטית שנותנת גיבוי לעבודתם, לבין חברת שליחויות שבכל רגע נתון, יכולה לגייס נהג אחר או כלי רכב מתאים יותר לסוג המשלוח שאתם מעוניינים להעביר לכל יעד.

איך בוחרים חברת שליחויות איכותית?

לפני שאתם שבוחרים חברת שליחויות לכל מטרה, לקבלת שירותי שליחויות על בסיס קבוע או למשלוחים מזדמנים, חשוב לבדוק מספר נושאים. ראשית, וותק החברה והמוניטין שלה בתחום סוג המשלוח שאתם צריכים להעביר. דבר נוסף, האם החברה עובדת באזור שלכם באופן קבוע, ואם היא מעניקה אחריות וביטוח על משלוחים שהיא מבצעת. כאשר אתם בוחרים חברת שליחויות מקצועית, בעלת מוניטין ואמינה, אתם חוסכים בעלויות ומרוויחים מגוון שירותים המרוכזים במקום אחד


 
מסירות חבילות - מאך 1כל מי שנזקק בעבר או בהווה לשירות משלוחים דחוף, יכול להעיד על החשיבות של נושאים כמו, אמינות ומקצועיות, כאשר שוכרים את שירותיה של חברת משלוחים וותיקה ובעלת מוניטין. 


שירותי שליחויות איכותיים בתעריפים הגיוניים

כעיקרון, כאשר אדם צריך להעביר בדחיפות חבילה ליעד כלשהוא בארץ, הוא יכול להשתמש בשירותי המשלוחים של דאר ישראל, או, לשלם לחברת מוניות ובאמצעות נהג מונית להעביר את החבילה. ישנם גם שירותי שליחויות של חברות מוכרות, שגם גובות תעריפי משלוחים בהתאם למוניטין שלהן, ולעיתים, גם הרבה מעבר לנדרש. אך יש גם שירותי שליחויות במרכז הארץ הניתנים ע"י חברת שליחויות איכותית, שהתעריף שלהם הגיוני ואיכות המשלוח גבוהה מעבר, לציפיות של הלקוח. חברת שליחויות מאך 1 מספקת ללקוחותיה הקבועים והמזדמנים, שירותי שליחויות במרכז ובפריסה ארצית, ברמת שירות גבוהה, ע"י נהגים מקצועיים הנעים על פני כבישי הארץ רכובים על קטנועים או בכלי רכב חדישים ובטוחים.