שליחויות ולוגיסטיקה

החשיבות של שליחויות ולוגיסטיקה בחברת שליחויות

החשיבות של האיזון בין שליחויות ולוגיסטיקה בכל חברת שליחויות, היא עצומה.
ללא שמירה על האיזון, שבין ההזמנות הנכנסות, לבין הזמנות בלתי צפויות, המערך העדין של שליחויות ולוגיסטיקה בחברת שליחויות, עלול להשתבש.

מנהל העבודה בחברת שליחויות, חייב להיערך, למצב של כניסה של משלוחים בלתי צפויים, ולהשאיר בידיו, מספר כלי רכב ושליחים פנויים, במידה וייכנסו הזמנות חד פעמיות ומזדמנות. כפי שקורה לעיתים קרובות בכל חברת שליחויות מקצועית ואיכותית. במקרה של כניסה של הזמנות חדשות ובלתי צפויות, חייב מנהל העבודה, שיהיו לרשותו כלי רכב פנויים, או קטנועים פנויים, שהוא יוכל להוציא אותם מיידית לדרך.

זהו למעשה, הקשר בין שליחויות ולוגיסטיקה, כשמדובר בחברת שליחויות רצינית.

שליחויות ולוגיסטיקה אצל חברה שליחויות מקצועית


חברת שליחויות מקצועית ומנוסה, תדע לשמור על הקשר בין שליחויות ולוגיסטיקה, באמצעות מינוי של אנשים אחראיים ומנוסים, היודעים כיצד לבנות סידור עבודה יעיל, שיהיה מוכן להפתעות ולהזמנות חדשות. אחת מהתכונות החשובות של חברת שליחויות, היא הזמינות שהחברה יכולה להציג בפני לקוחותיה הקבועים, או עבור לקוחות מזדמנים. חברת שליחויות, שאינה יכולה להעניק שירותי מיידי ללקוחות הפונים אליה, עלולה לאבד אותו בהזמנה הקרובה, לחברה מתחרה, או בכלל.

סידור עבודה נבון ויעיל, מחבר בין שליחויות ולוגיסטיקה, ולוקח בחשבון, הפתעות שמופיעות בדרך, כמו נהג חולה, תקלה בכלי הרכב, ועוד הפתעות בלתי צפויות.

מאך 1, הינה, חברת שליחויות המובילה בתחום שירותי הפצה, הרואה בקשר שבין שליחויות ולוגיסטיקה, קשר חשוב ביותר. אצלנו, תמיד תקבלו שירות מיידי באמצעות שליחים מקצועיים ואמינים, שיהיו לרשותכם בכל עת.

למעבר לקריאה על שירותי הפצה
לחצו +פלוס ושתפו !
שליחויות ולוגיסטיקה ומה שמחבר ביניהן
ישנם אנשים ששואלים את עצמם מה הקשר בין שליחויות ולוגיסטיקה, למרות שהקשר בין שליחויות ולוגיסטיקה, בולט מיד, אם אנחנו מבינים, מה תפקידה של חברת שליחויות. חברת שליחויות בישראל, מבצעת משלוחים רבים ליעדים שונים, במהלך היום, כשעל המנהל העבודה האחראי על סידור המשלוחים, להיערך בהתאם, מבחינה כלי רכב ושליחים. סידור העבודה, שבו כל נהג יודע עם איזה רכב הוא נוסע, מה הוא לוקח, ומתי הוא צריך להגיע ליעדו, יוצרים את הקשר בין שליחויות ולוגיסטיקה.