שליחויות לעורכי דין

שליחויות לעורכי דין – מעל הכל דיוק ומהירות

כאמור, יש חשיבות רבה למהירות שבהן שליחויות לעורכי דין, צריכות להגיע ליעדן. לא די, שהחבילה/מעטפה יגיעו לכתובת הנכונה, חובה שהן יגיעו תוך פרק זמן מוגדר וקשיח. היות ומדובר, בתחום המשפטי, שליחויות לעורכי דין, קשורות לדיונים בבתי משפט, שהתאריך שלהם נקבע מראש, כשלפעמים אותן שליחויות לעורכי דין, יכולות להיות קשורות לראיות שצריכות להגיע לדיונים הנערכים בבתי המשפט.

על מנת, שהם יוכלו להיות בטוחים שהחומרים שלהם, יגיעו לנמענים ללא חשש של עיכוב, או של אובדן, חלילה, משרדי עורכי דין, עובדים עם חברות משלוחים, אשר מעבירות באותו היום, תוך מספר שעות, חבילות או מעטפות שנמסרו לידיהם של שליחיהם שיעבירו אותן ליעדים שונים.

לא כל שליח יכול לבצע שליחויות לעורכי דין

כששליחים של חברות משלוחים, מתבקשים לבצע שליחויות לעורכי דין, הם חייבים להיות בעלים של שתי תכונות, שבלעדיהן, הם לא יוכלו לבצע עבור אותם משרדים, את שירות השליחויות. אמינות ומסירות. שליח של חברת משלוחים, נבדק בחברת המשלוחים שמגייסת אותו, לא רק לפי כישורי הנהיגה וההימצאות שלו בכבישי ישראל, אלא גם, על תכונות נוספות, כמו אמינות ומסירות.

אלה תכונות בסיסיות, עבור כל שליח שעובד עם משרדי עורכי דין, אשר מעבירים באמצעות המשלוחים שהם מבצעים, חומרים רגישים ביותר, שאסור שתוכנם ייחשף, פרט למי שצריך לקבל אותם. ולכן, לא כל שליח יכול לבצע שירות שליחויות לעורכי דין.

מאך 1  הינה חברה מובילה בתחום של שירותי שליחויות והפצה בכל רחבי הארץ. אנחנו מעניקים שירותי שליחויות לעורכי דין, באמצעות שליחים מקצועיים ומנוסים, שעובדים בחברתנו כבר שנים ארוכות, ובעבר הוכיחו את אמינותם ומהימנותם.
 
לחצו +פלוס ושתפו !
שליחויות לעורכי דין באמצעות חברת שליחויות אמינה

במה שונות שליחויות לעורכי דין משליחויות אחרות?
כל שליח מתחיל, יודע מה הם ההבדלים בין שליחויות לעורכי דין, לבין שליחות עבור לקוחות אחרים.

דבר אחד בטוח. שליחויות לעורכי דין, אינן מתאימות לביצוע בשירותי דאר רגילים. אמנם, במקרים מסוימים, המעטפות הנשלחות באמצעות שירותי דאר רגילים מגיעות תוך יומיים ליעדיהן, אבל, מספיק שבמקום אחד, מישהו מתמהמה, לא שם חותמת נכונה, או שהדוור, אינו מגיע באותו היום לכתובת הנמען, והמעטפה הדחופה, נשארת בסניף הדאר.

שליחויות לעורכי דין, באמצעות חברות משלוחים, חוסכות לשולחי החבילות/מעטפות, כאב ראש ודאגה, פן המעטפה לא תגיע ליעדה בזמן.

למעבר לשליחויות משפטיות לחצו
שליחויות לעורכי דין - מאך 1