שליחויות פרטיות באזור המרכז!

שליחויות במרכז הארץ ומעבר... 

חברת מאך 1 מספקת כאמור שירותי שליחויות מתקדמים של חבילות, מכתבים, שירותים לעסקים ולפרטיים במחירים מתקדמים, וכמו כן, שירותי שליחויות שיוצאים ממרכז הארץ בתוך מרכז הארץ, כמו שירותי שליחויות שמתבצעים בתוך העיר תל אביב והסביבה, או שירותי שליחויות אשר יוצאים ממרכז הארץ ועד לפריסה ארצית רחבה, אפילו לצפון ולדרום הארץ, והכל תוך מתן שירות אמין, מהיר, אדיב ומקצועי. 

חברת מאך 1 מספקת שירותים שונים הכוללים: חלוקת עיתונים, הפקדות בבנק, שליחויות מהיום למחר, שליחויות חד פעמיות, שליחויות מהירות, מסירות לרשויות המס ועוד. בנוסף, תוכלו לקבל משליחי מאך 1 שירות עד הבית/המשרד וליהנות גם משירות של אישורי מסירה.                                                                                                                            
אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
משלוחים במרכז הארץ ללא תחרות

משלוחים פרטיים יכולים להיות לעיתים כאב ראש, כאשר מבצעים אותם באופן עצמאי, מאחר ולעיתים מבזבזים זמן רב מאוד בהמתנה בדואר ישראל, או בנסיעה ארוכה, המתנה בפקקים, חיפוש חניה וכדומה. אז מה עושים כאשר רוצים למסור מכתב או חבילה כלשהי ליעד מסוים בארץ ולא רוצים לבזבז את הזמן הפרטי שלנו? פשוט פונים אל המומחים בתחום - חברת מאך 1! 

שליח מוסר חבילה
מאך 1 הינה חברת שליחויות מקצועית ובעלת ניסיון ומוניטין של שנים רבות בתחום השליחויות, אשר מספקת שירותי שליחויות רבים ובניהם גם שירותי משלוחים פרטיים במרכז הארץ. חבילות, מכתבים, כל הנדרש בפריסה ארצית רחבה מאוד. 

שירותי השליחויות הפרטיות של מאך 1 נעשות על ידי שליחים אמינים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. אז אל תתפשרו על פחות מזה!