שליח עד הבית עוד היום !

חוסכים זמן וכסף עם שליח שמגיע עד הבית


אנשים עצמאיים שעובדים מהבית הפכו לתופעה רווחת בארץ וברחבי העולם. בעזרת טכנולוגיות חדישות כמו אינטרנט, אימייל ועוד, התחום של עבודה מהבית הפך לפופולארי מאד בתקופה האחרונה, ורבים מהעצמאים נעזרים בשירותים שונים, כמו שירותי דיוור של חברות שליחויות, מבלי שיצטרכו לצאת מביתם.

חברת המשלוחים מאך 1 מעניקה ללקוחותיה הרבים שירות שליח עד הבית עוד היום, ובכך חוסכת לעובדים עצמאיים זמן וכסף. שליחיה האמינים והמיומנים של החברה מגיעים לביתם של הלקוחות לפי דרישה, מקבלים את ההנחיות והפרטים הנחוצים לביצוע סבב הדיוור, ויוצאים לדרך. 
 

אילו שירותים עד הבית ניתנים על ידי מאך 1 !

חברת מאך 1 מספקת שירותי משלוחים מגוונים עד הבית. לקוחות החברה נהנים משירותים כמו: משלוחי חבילות אקספרס, משלוחים עד הבית הלקוח, הפקדות בבנקים, העברת חבילות ודואר לבתי משפט בגוש דן, הפצת דיוור ישיר ועוד. ניתן לקבל שירותי משלוחים עד הבית, לפי סידור קבוע או משלוחים מזדמנים. לקוחות העובדים באופן קבוע עם מאך 1, נהנים משירותיהם של שליחים מיומנים ומקצועיים, שמגיעים מדי יום בשעה הקבועה לקבל את ההזמנה של לקוחות החברה. היתרון של עבודה עם חברת משלוחים וותיקה ובעלת מוניטין, ניכר ברמה הגבוהה של השירותים הניתנים לכל מי שעובד עם חברת מאך 1.
 

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
ההבדל בין שירותי שליחויות בעבר והיום

לפני מספר שנים, האפשרות שמשלוח יגיע במהירות ליעדו, הייתה כמעט אפסית. בעבר, שירותי הדאר והשליחים עבדו בקצב הצב, לעומת השירותים הניתנים היום, שנעים, בקצב הצבי הקליל והזריז. לכן, כאשר אדם פרטי או גורם אחר, צריכים לשלוח חבילה או מעטפה ליעד מסוים, הם יודעים שהמשלוח שלהם יגיע ליעדו במהירות שלא ניתן היה לחלום עליה בעבר.שליח שהגיע עד הבית - מאך 1

אחד החידושים הברוכים של השנים האחרונות, הוא שירות של משלוח עד הבית. כלומר, שליח מקצועי ומיומן מגיעים לביתכם, אוסף את החבילות שאתם רוצים לשלוח, בין אם זהו דיוור ישיר או משלוח אחר. הציבור בארץ נהנה היום משירותי משלוחים ודאר מהירים ואיכותיים, בדרגת איכות שלא הייתה מוכרת בעבר.