אודות מאך1

שירות משלוחים מקצועי לכל לקוח

מאך 1 הינה חברה מובילה ומנוסה לשירותי שליחויות והפצה.

בכל רחבי הארץ. תן לנו לזוז בשבילך – במחירים הכי נוחים בשוק, שירות מסור, אמין ומהיר שאנו מספקים לכל לקוחותינו.

 

השירותים אותם אנו מספקים ללקוחותינו:

  • ​מסירות משפטית
  • שליחויות באמצעות קטנועים ורכבים
  • שירותי דיוור ישיר
  • חלוקת עיתונים
  • הפקדות בבנקים
  • משלוחים למע"מ ולמס הכנסה
  • הפצות יח"צ
  • הגשת מכרזים
  • ביצוע סבבים קבועים של בנקים ודואר
  • שליחויות בהולות

שירותי שליחויות הם כלל לא שירותים של מה בכך. אינספור לקוחות, הן פרטיים והן עסקיים, יודעים זאת. שירותים אלה חייבים להיות מקצועיים, מהירים, אמינים, יסודיים וחסרי פשרות. במילים אחרות, שירותי שליחויות ברמה הזאת הינם השם הנרדף שלנו. חברתנו נותנת שירותי שליחויות באופן שהערכים המקצועיים הבאים מניעים אותה: מהירות, מקצועיות, אמינות, מחיר הגון ובעיקר שליחויות ברמה הגבוהה ביותר. כבר עשרות שנים שירותי השליחיות שלנו נותנים מענה לכל סוגי הלקוחות, משרדים, עסקים, חברות ועוד. כל כולם ללא שום יוצא מן הכלל הינם לקוחות מרוצים אשר חוזרים אלינו כל פעם מחדש.מגוון עסקים שוכרים את שירותינו מידי יום באופן קבוע.זקוק לשירות שליחויות? הצטרף עוד היום למעגל הלקוחות של מאך 1 וללקוח מרוצה וחוזר נוסף!

 

שירותי שליחויות, בלי שום יוצא מן הכלל, שוכרים רק ממאך 1 שליחויות!

 

זקוק לשירות שליחויות? בוא תקרא על שירותי השליחויות של מאך 1!

מאך 1 מעניקה שירותי שליחיות מכל הסוגים ובעיקר ברמה הגבוהה ביותר. בין כל אותם שירותי שליחויות ניתן למצוא את שירותי השליחויות הבאים: מסירות משפטיות; שליחויות באמצעות קטנועים ורכבים; שירותי דיוור ישיר; חלוקת עיתונים; הפקדות בבנקים; משלוחים למע"מ ולמס הכנסה; הפצות יח"צ;  הגשת מכרזים; ביצוע סבבים קבועים של בנקים ודואר; שליחות בהולה מכל הסוגים ועוד. בקיצור, כל מה שכל לקוח, הן פרטי, הן עסקי ועוד אשר זקוק לשירות כזה או אחר צריך על מנת למלא את הצורך שלו. כל מה שצריך לדעת אודות שירותי השליחויות הכי טוב בארץ- אנו אחת מחברות השליחויות המובילות, הגדולות והמקצועיות ביותר בארץ.

נפרט מטה כל מה שצריך לדעת אודות חברת מאך 1 שליחויות ומדוע כדי לכם לשכור את שירותינו.

 

מאז שנת 1987, מאך 1 שליחויות מעניקה שירותי שליחויות מקצועיים

ובכן, מאך 1 החלה את דרכה המקצועית במסלול להפיכה לחברת שליחיות מספר 1 במדינת ישראל אי שם בשנת 1987. ובאופן הזה, מאז ועד היום אנו מעניקים שירותי שליחויות מכל הסוגים וברמה הגבוהה ביותר. אין שום ספק כי השם של מאך 1 הולך לפניה מבחינת כל מה שקשור לחברה בעלת מוניטין, רזומה, ערך ללקוח ועוד. וגם קהל הלקוחות יודע את זה. לא בכדי הוא 'נשאר' עם החברה כבר עשרות שנים...

 

בהמשך למה שנאמר לעיל מבחינת תמהיל שירותי שליחיות נחזור ונאמר כי אנו  מעניקים מגוון עצום ורחב של שליחויות. ביניהם ניתן למצוא דיוור ישיר לתיבות דואר, חלוקת עיתונים למנויים והציבור הרחב, מסירות משפטיות אל תוך כותלי בית המשפט, הפקדות בנקאיות, מסירת מסמכים עסקיים חסויים ועוד.

 

עכשיו נעבור לאחד מן היתרונות הגדולים ביותר אשר טמונים בשירותינו המקצועיים: יתרון זה נגזר כתוצאה מן העובדה כי במהלך הביצוע בפועל של שירותי השליחויות, החברה וההון האנושי שלה עושים שימוש בצי רכבים גדול, חדיש ומתקדם אשר כולל בתוכו מגוון רכבים ואופנועים מכל הסוגים. מעבר לכך, במהלך ביצוע משלוחים בפועל, ההון האנושי של חברתנו עושה שימוש במערכות קשר, מעקב ובקרה טכנולוגיות מתקדמות וברמה הגבוהה ביותר. שילוב בין שני האלמנטים המדוברים: התנועתיים והטכניים הופך את השירות שלנו לבאמת מיוחד במינו ולשירות אשר בא לידי ביטוי במהירות ובמקצועיות. כל מה שלקוח מן השורה מבקש.

 

חברת שליחים מאך 1 הינה חברה שתעמוד לשירותך באופן מקצועי, אמין, מסור ומהימן, ללא עוררין וללא פשרות. דע כי אם הנך בוחר במאך 1 לשירותי השליחויות שלך, הנך בוחר בטובים ביותר והנך נמצא בידיים הטובות ביותר, כך שאתה יכול להיות רגוע ושליו שהמשלוח שלך יגיע ליעדו בזמן ובאחריות מלאה. אז למה אתה מחכה? התקשר עוד היום אל חברת שליחים מאך 1 ולא תצטער! 

 

לא בכדי קשת הלקוחות של מאך 1 שליחויות כולל בתוכו לקוחות מוכרים ומכובדים כמו גילת תקשורת, ג. יפית, קופת חולים כללית, אלדן השכרת רכב, משרדי רואי חשבון, עורכי דין ועוד אינספור לקוחות אשר זקוקים לשירותי שליחויות.

אנא ציין/י פרט/י הגוף ההודעה איזה סוג שירות נדרש ככל שניתן

או חייגו 03-6299-370
אנא מלאו את טופס - אנא ציין/י פרט/י הגוף ההודעה איזה סוג שירות נדרש ככל שניתן