אין לך זמן לחכות בדואר? שירותי שליחויות עד אלייך עוד היום !

מה אתה עושה כשיש לך משלוח דחוף, אבל למחרת אתה נוסע לחו"ל?

אתה חייב לשלוח מחר פריט באופן דחוף ליעד כלשהו? איך תדאג שהפריט שלך יגיע בבטחה, כשאתה עומד לטוס לחו"ל? חברת שליחויות מאך 1 תדאג לקבל את הפריט  החשוב, יום לפני המסירה, ורק במועד הנדרש, הפריט יועבר ליעדו.

אתה יכול להמשיך בתכניות שלך, בראש שקט, ללא חשש. שליח של החברה מגיע ללקוח לפי דרישה, מקבל לידיו את הפריט, שנשמר בכספת במשרדי החברה, ולמחרת היום, הוא יעיד לנמען. חברת מאך 1 מתחייבת לשמור על החפצים או כל פריט אחר הנמסרים לשליחיה ולדאוג שהם יועברו באופן בטוח ליעדם.

שליחים מיומנים מבצעים משלוחים מידיים!

לא פעם, בעל עסק או אדם פרטי, מגלים שעליהם להעביר בדחיפות, חפץ או מסמך, אך אין להם אפשרות להגיע בעצמם לנמען. חברת מאך 1 מבצעת משלוחים מיידיים עבור לקוחות עסקיים או פרטיים, במרכז הארץ. אם אתם חייבים להעביר מסמך רפואי, או משפטי למרפאה או למשרד עו"ד, או, שאתם בעלי חנות שחייבים להעביר ללקוח חפץ שהוא קנה ומחכה לו באופן מיידי, עליכם רק להתקשר למוקד של חברת שליחויות מאך 1, ושליח ייצא אליכם בהקדם האפשרי, יקבל מכם את הפריט/מכתב ותוך פרק זמן קצר הוא יגיע ליעדו.

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
מוסר חבילה לאישה - מאך 1כיצד מנהלים נכון בית עסק

איך מתפקד בעל חנות שלא יכול לעזוב את החנות, אפילו, לא לרגע? אם בעבר, בעלי עסקים לא היו חולמים להפקיד בידיהם של אדם זר, את התזרים היומי של בית העסק, גם אם הם היו נדרשים לסגור את החנות לכמה שעות, היום קיימים פתרונות הרבה יותר נוחים ומשתלמים. למשל, פנייה לחברת שליחויות אמינה ובעלת מוניטין, שמפעילה שליחים מיומנים ומנוסים בשירותים כמו הפקדות בבנקים, שליחויות לרשויות המס ועוד.

חברת שליחויות מאך 1 מעניקה שירותי שליחויות עד אלייך, עוד באותו היום. אז, אם נתקעת בחנות, ואתה ממש חייב להגיע לבנק, אבל אינך לך אפשרות לעזוב את המקום, אחד משליחי החברה, יגיע אלייך, ויבצע עבורך את כל המשימות שאינך פנוי לבצע.