האם לקוחות עסקיים זכאים ליחס מועדף על ידי חברת השליחויות?

מאפיינים של חברה מובילה בתחום השליחויות


כאשר מחפשים חברת משלוחים מהימנה (בעיקר באזור המרכז), יש לשים לב לגורמים שונים, כולל הציונים שנתנו לחברה הלקוחות הקודמים – בעיקר כאשר מדובר בחברה המספקת שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. במידה הציונים של שני סוגי הלקוחות הם טובים באותה המידה, ניתן לשער שהחברה אכן עושה את עבודתה באופן האיכותי והיעיל ביותר, מה שניתן לראות בקלות.

חברת מאך 1 - איכות ללא פשרות !

חברת מאך 1 נוסדה על מנת להעניק מענה מלא ומושלם לצרכים של כל גורם הזקוק לשירותי שליחויות בכל תדירות ובכל רמת קושי, כולל שליחויות משפטיות והבאת מסמכים לרשויות המדיניות השונות, תוך קבלת אישור חתום של הקבלה, מה שמעניק ביטחון והוכחה חשובה מאוד ללקוח. 


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
כיצד ניתן להתנהל במידה מקצועית מול לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד?

בתקופות שונות במהלך הפעילות העסקית של נותני שירותים שונים עשויה להיות מאופיינת בלחץ עבודה מוגבר או מופחת, אך החשיבות הגדולה ביותר היא להעניק יחס מקצועי באותה המידה לכל הלקוחות ללא כל אפליה.
כאשר מדובר בנושאים משלוחים, השאלה הבוערת ביותר היא האם אדם פרטי זכאי לאותו היחס והמאמצים כמו חברה גדולה? לכאורה, לחברה יש צרכים גדולים יותר, אך מצד שני – הלקוח הפרטי משלם ממיטב כספו על מנת להעביר פריט, חבילה או מעטפה ממקום למקום, והוא בהחלט זכאי לאפשרות לעשות זאת ללא כל לחץ או דאגה. 

לקוחות עסקיים מקבלים משלוח
על מנת להצליח להעניק שירות יעיל ואיכותי לחברה וללקוח פרטי כאחד, יש להיות מסוגלים לנהל צי שליחים מעולה, לצד צי רכבים לא פחות טוב – זאת לצד ניהול לוגיסטי חכם המאפשר לפזר את כל העבודות בין העובדים והרכבים ולעשות זאת בצורה שתבטיח אספקה מהירה במיוחד של כל משלוח, חבילה או מעטפה. ולמרות שלכאורה מדובר בפיתרון ברור ופשוט, לא תמיד חברות המשלוחים משכילות לעשות זאת, וכתוצאה מכך רואים עיכובים משמעותיים בזמני האספקה. במילים אחרות, על מנת לעשות את העבודה בקצב הדרוש עבור כל סוגי הלקוחות, נדרשת מיומנות גבוהה במיוחד שתעניק את השירות המעולה הדרוש.