חברת משלוחים מאך 1 - מסדרת לכם את המשלוחים בחגים

משלוחים לכל בית ישראל

במאך 1 עושים שירותי שליחויות בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו ליהנות משירות המשלוחים שלנו גם אם אתם גרים במרכז, בצפון, בדרום, בירושלים וכו. משרדי מאך 1 ממוקמים בתל אביב, אך השליחים שלנו עובדים בכל אזורי הארץ בחלוקה מסודרת ונוחה, עם קטנועים, אופנועים או רכבים למקרי שליחויות גדולים יותר, וכך אנו יכולים לענות על כל הדרישות של כל לקוחותינו, בתחום המשלוחים.
בנוסף, שליחי מאך 1 יוכלו לעשות את העבודה על פתח ביתכם, ומה הכוונה? במקום שאתם תצאו אל חנויות משלוחים ותתחילו לחפש שליחים שיעשו עבורכם את המשלוח, אנו נגיע עד אליכם לבית, לקחת את החבילה שאתם רוצים למסור, ואתם יכולים ליהנות מהשירות ולחסוך לכם זמן רב. 

משלוחים עם אישור מסירה!

אז איך תדעו שהחבילה הגיעה אל היעד? אצלנו במאך 1, תוכלו לקבל שירות של אישורי מסירה. ומה הכוונה? בעת ההגעה אל הנמען מקבל החבילה, וברגע שהוא קיבל, הוא חותם לשליח שהוא קיבל את החבילה, ואנו מוסרים לכם את ההודעה שהחבילה הגיעה לנמען בהצלחה.
 
אז גם מסירות ומשלוחים בזמן, גם משלוחים בכל רחבי ארץ, גם אישורי מסירה, גם צוות מקצועי ומסור שעובד כבר שנים רבות יחד, ועוד המון יתרונות בחברת מאך 1. אל תתלבטו והזמינו עוד היום את שירותי מאך 1. לפרטים והזמנות חייגו כעת! 
שליח עם אישור מסירה גם בחגיםאנחנו בלב תקופת החגים עכשיו, אולם, בארצנו תמיד יש חגים, תמיד יש סיבה למסיבה ולמשלוחי מתנות ודברים טובים לאהובים שלנו. בדיוק כאן אנו נכנסים לתמונה.
מאך 1 – הינה חברת משלוחים מתקדמת ואמינה ביותר, שיכולה לסייע לכם במשלוחים לאהובים שלכם בכל ימות השנה, גם בתקופות החגים העמוסות. אז אם יש לכם דוד אהוב שגר רחוק מכם, אך אתם לא מוותרים על לשלוח לו משהו נחמד לחג, אם בא לך לפנק את בת הזוג שלך עם פרחים או מתנה מרגשת אחרת, חברת משלוחים מאך 1 יעשו זאת עבורך בצורה הכי מקצועית, מהירה ואמינה ביותר, ואתה תוכל להיות רגוע שהמשלוח יגיע ליעדו בזמן.