יש לכם על מי לסמוך - מאך 1 חברת השליחויות שלכם בארץ !

מישהו שרץ ודואג לעסקים שלכם


אין מי שלא חושש מאותו הרגע, שבו הוא נזכר שהוא חייב לשלוח חבילה, או מסמך בדחיפות, אבל אין לו זמן לעשות את הפעולה בעצמו. כשאתם נתקלים באותה סיטואציה מלחיצה, אל תדאגו, כי יש לכם על מי לסמוך. חברת שליחויות מאך 1 מעמידה לשירות לקוחותיה, המזדמנים והקבועים, שליחים אמינים ומיומנים, שיעבירו עבורכם, משלוחים דחופים באזור ת"א והמרכז. תחושת הלחץ וחוסר האונים שאוחזים באדם שיודע שלא יוכל להעביר את החבילה בזמן, נעלמת בן רגע, כאשר שליח של חברת מאך 1 מתייצב על סף דלתו, ומקבל לידיו את המשלוח ומעביר אותו בבטחה ליעדו.

איך תעבירו משלוחים בתוך תל אביב?
 
תל אביב היא עיר שוקקת פעילות בתחומים רבים. היא מהווה המרכז התרבותי, הכלכלי, המסחרי בישראל, ובנוסף, פועלים בה מרכזי הייטק, מרכזי תעשיות בתחומים שונים, נציגויות בינלאומיות, שגרירויות רבות, מערכות עיתונים הארציות, מרכזי תרבות, תיאטראות ועוד. כלומר, יש מספיק תעסוקה בת"א, כדי להעסיק כמה וכמה חברות שליחויות לימים שלמים. אבל, כשאתם צריכים להעביר משלוח חשוב ורגיש, אתם תעדיפו לפנות לחברת שליחויות בעלת מוניטין ואמינה. חברת מאך 1 מעניקה שירותים משלוחים מגוונים ללקוחותיה הרבים. הדרך הנכונה להעביר משלוחים בת"א ובמרכז, היא באמצעות חברת שליחויות שנותנת אחריות על עבודות השליחות שהיא מבצעת, ומעסיקה שליחים מנוסים ואמינים. 

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
משלוחים דחופים רק על ידי שליחים אמינים 

כאשר אתם צריכים לשלוח משלוח דחוף המכיל חומר רגיש ומסווג, על מי אתם יכולים לסמוך שיעביר את המשלוח ליעדו בביטחה וללא חשש? למרות שהשוק מוצף בחברות משלוחים, במתכונות שונות, מעטות הן החברות שאתם יכולים לסמוך על שליחיהן שהם באמת יעבירו את המשלוח שלכם כפי שאתם מצפים.
 
כביש מהיר
עיקר הפעילות של חברות שליחויות מתרכזת בעיר תל אביב, שממנה יוצאים רוב השליחים, ואליה גם מגיעים מרבית המשלוחים. שליחי החברות השונות נוסעים בכלי רכב, או רכובים על קטנועים, נעים על כבישי ת"א והמרכז משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב. חברת שליחויות מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים לארגונים, למשרדים, למגזר הפרטי והציבורי ע"י שליחים אמינים ומקצועיים.