למה כדאי לעבוד עם חברת שליחויות?

איך בוחרים נכון חברת שליחויות איכותית

מאחורי כל חברת שליחויות מקצועית עומדת רשימה ארוכה של המלצות של לקוחות מרוצים. חברת מאך 1 מעניקה את שירותיה במשך שנים ללקוחות קבועים שעובדים מול החברה על פי לוח זמנים מסודר. כאשר אתם מחפשים חברת שליחויות אמינה ויעילה, מותר, ואף רצוי, לבקש מנציג החברה המלצות מלקוחות קודמים או קיימים. ההמלצות של לקוחות מרוצים הינן ההוכחה החשובה ביותר שאתם צריכים כאשר אתם בוחרים חברת שליחויות אמינה. לקוח מרוצה הוא לקוח שאינו מחליף ספק והוא גם מוכן להביע את שביעות רצונו לכל מי שמתעניין ושואל.

אילו פעילויות מבצעת חברת שליחויות !

מגוון הפעילויות שמבצעת בימינו חברת שליחויות מגוון ועשיר. חברת מאך 1 מבצעת שליחויות ופעילויות נוספות עבור לקוחותיה. ביניהן: סבבים קבועים של דואר ובנקים, הגשת מכרזים, הפצה וחלוקת יח"צ, משלוחים למס הכנסה ולמע"מ, הפקדות בבנקים, חלוקת עיתונים, שירותי דיוור ישיר ועוד. פעילות השליחויות מתבצעת באמצעות רכבים וקטנועים על ידי שליחים מנוסים ומיומנים, אשר נבחרו בקפידה לאחר שעברו מיון קפדני. החברה מאפשרת ללקוחות לעבוד לפי סבב קבוע לפי לו"ז שהוכן מראש, ומבצעת גם שליחויות בהולות עבור לקוחותיה הקבועים ולקוחות מזדמנים. בין לקוחותינו, לקוחות עסקיים, פרטיים ואחרים.
 
היתרונות של עבודה מול חברת שליחויות

שליח בדרך למשלוח​הכדאיות של עבודה עם חברת שליחויות מקצועית ואיכותית טמונה באלמנטים רבים. מהירות, יעילות, אמינות ועוד פרמטרים רבים הופכים את העבודה מול חברת שליחויות לחלק חשוב מהתפקוד של העסק שלכם, לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים.
 
ישנם הרבה יתרונות וסיבות מדוע כדאי לשכור את שירותיה של חברת שליחויות מקצועית כאשר מנהלים עסק, משרד וגם כאשר צריכים להעביר בדחיפות חבילה או מכתב לכל יעד בארץ. שלושת הפרמטרים החשובים ביותר כאשר שוכרים את שירותיה של חברת שליחויות, הם: היעילות, האמינות והמהירות. כאשר חברת שליחויות מנוסה מבצעת עבורכם שלל שליחויות שאין לכם את הפנאי והיכולת לבצע בעצמכם חשוב שתוכלו לסמוך על היעילות, האמינות והמהירות שבהן השליחות מתבצעת. חברת מאך 1 עובדת עם לקוחות פרטיים, עסקיים, משרדים, בתי עסק, ארגונים ועוד.