עוברים למתכונת שליחויות של המאה ה21 עפ מאך 1

כיצד לוודא מראש שהחברה תעמוד בדרישות

לעיתים אין אפשרות לעשות מחקר שוק מקיף, ופעמים רבות הדרך הטובה ביותר לבדוק את איכות פעילות החברה – זה בזמן אמת. כלומר, להזמין שירות חד-פעמי של ביצוע משלוח. במידה ואתם רואים מענה מהיר ותגובה זריזה של אחד השליחים, אפשרות לקבל התראות ועדכונים על שינויים בסטאטוס המשלוחים בזמן אמת ולבסוף – המשלוח מגיע ליעדו בפרקי הזמן שהובטחו לכם, סימן שמדובר בחברה איכותית ביותר. בנוסף, מראה ייצוגי של השליחים יהווה את בקרת האיכות הסופית והמסוגננת ביותר. 

חברת מאך 1 - המענה המושלם לצרכים האוניברסליים !

חברת מאך 1 מספקת את שירותי השליחויות האיכותיים והמתקדמים ביותר בישראל – וזה רק אחת הסיבות לכך שחברות מובילות במשק בוחרות את שירותי החברה לביצוע המשלוחים החשובים והאחראיים ביותר. היחס האישי, העובדים האחראיים והבקרה המושלמת אחר המשלוח המבוצע, כל אלה מאפשרים לכם להיות רגועים לגבי כל אחד מהמשלוחים ולהתפנות לעיסוקים החשובים יותר בכל עת. נסו את השירות של מאך 1 עוד היום!


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
בימינו, אחת הדרישות המשמעותיות ביותר מכל סוג של שירות – זה הדרישה של שירות מהיר ביותר. אף שירות אינו יכול להיחשב כמספיק טוב במידה והוא לא נעשה במהירות שיא. בתקופה שבה כל המידע מגיע בשניות ספורות למסך הטלפון הנייד שלנו, הצורך לחכות שעות או אפילו ימים רבים למשלוח כלשהו מעורר תהייה ואפילו רוגז. ולא פלא שלא כל החברות העוסקות בתחום השליחויות מסוגלות להתעלות על הצורך הזה.
חבילות משתלמות של שליחויות
הדרישות המיוחדות של שליחויות עכשוויות
על מנת להעניק את המענה הדרוש ללקוחות של היום הזקוקים לשירותי משלוחים, על החברה להיות מאובזרת גם ברמה הטכנית, וגם ברמת משאבי האנוש. לעיתים, לשם כך נדרשת השקעה רבה גם בצד הטכנולוגי (גיבוש תכניות פעולה המבוססות על מנגנוני ניהול משלוחים שמאפשרים אישור דיגיטלי של ההגעה ומעקב בזמן אמת), לצד השחרה תקינה ומקיפה של כל אחד ואחד מהשליחים, על מנת שההתנהגות של העובד שמייצג גם את חברת השליחויות, אך גם את הלקוח – תמיד יעשה עבודה טובה עבור כל הצדדים המעורבים.