שולחים ונהנים מבלי לצאת מהבית, מבלי לשלם ביותר !

מאך 1 - שליחויות ברמה אחרת


חברת מאך 1 הינה חברה וותיקה ביותר שביצעה שליחויות מכל הסוגים בזמן שהעולם לא היה כל כך נייד ומידי. יחד עם זאת, החברה הצליחה להשתדרג ככל שעבר הזמן ולשמור על האקטואליות שלה בכל עת. באמצעות העובדה שמדי יום מתבצעות אינספור עבודות, החברה מסוגלת לספק שירותים בעלויות יחסית נמוכות, בזכות מערך יעיל המתפקד בצורה מדויקת כמו שעון שווייצרי. ומה שנפלא ביותר - הרמה הזאת נגישה לכל אדם ולכל סוג משלוח, החל מהקטן והפשוט ביותר.
ואתם יודעים מה זה אומר - שאתם לא צריכים לצאת מהבית, אם לא בא לכם! כל מה שצריך זה להרים טלפון לחברת מאך 1 וראו את העניין כמטופל.

אלו פרטים צריך לציין בפני נציגי חברת השליחויות?

על מנת שכל התהליך יעבור חלק, חשוב מאוד לתת לחברת השליחויות את המידע המלא על העבודה הדרושה, כמות הפריטים, מספר הכתובות, עד כמה דחוף, לידי מי למסור. האמצעות דיווח מסודר של כל פרטי המשלוח, תוכלו לוודא שהתהליך יתבצע בצורה הרצויה ואתם תוכלו לשבת בבית מתחת למזגן בלי לדאוג, ואף לקבל הודע כשהמשלוח יימסר. יותר טוב מזה? 

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
יש שיגידו שהתקופה המודרנית הפכה אותנו לעצלנים וחסרי מוטיבציה. עם זאת, כיום אנשים רבים נאלצים עדיין לצאת מהבית לביצוע סידורים מסוימים. בין השאר, על מנת לשלוח דברים בדואר. אך פעמים רבות מדובר ברעיון לא מוצלח ביותר, הדורש לעמוד בתור, לשלם סכומים לא קטנים, וגם לא תמיד להיות בטוחים שהמשלוח יגיע ליעדו.

משלוח עם אישור מסירהמכאן, הדרך המושלמת להביא את המשלוחים שלכם ליעדם - הינה באמצעות חברת משלוחים. אך בארץ מזמן יש בעיה באיכות השירות, ואנשים רבים פשוט לא סומכים על גופים אלה. פעמים רבות מדובר בחשש מוצדק ביותר, משום שפעמים רבות החברה אינה בשלה לכמות גדולה של לקוחות, או שעדיין אין לה תשתיות מספקות בכל רחבי הארץ, המאפשרות להביא את המשלוחים בזמן הדרוש ולמקום הרצוי. ולבסוף, גם אם החברה מסוגלת לספק את כל זה - היא רוצה על כך מחירים מופקעים