שליחויות לחגים

תפקוד מושלם גם בחגים

היכולת לתפקד באופן מושלם ושירותי בחגים יכול להיות קשה במיוחד. כאשר אתם פונים אלנו בחברת מאך 1 תוכלו להיות בטוחים שהדבר יתבצע בצורה הטובה ביותר- גם בתקופת החגים התובענית. מה שחשוב מאוד לזכור, זה לא לחכות לדקה ה-91. לנו כישראלים יש איזושהי נטייה תמיד לחכות לרגע האחרון ולעשות את הדברים ממש בסוף, שהכל ממש עמוס וכמעט בלתי אפשרי לביצוע. אז מה רצוי בעצם לעשות? מה שחשוב לעשות זה לעשות הזמנה של משלוח לחגים כבר לפני החגים ורצו כמה שיותר מוקדם. אנו נשריין את ההזמנה שלכם והיא תימסר סמוך לחג בזמן שאתם בוחרים, ואתם יכולים להיות שקטים ורגועים ולא להיכנס ללחץ של החג. 

המשלוח שלכם יגיע ליעד בדיוק בזמן !

אז קודם כל שיהיה לכולנו חג שמח, תהנו, תחגגו ואם אתם זקוקים לשירותי משלוחים, אנו כאן בשבילכם – מאך 1 שירות משלוחים מקצועי, מהיר ואיכותי. 
אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
שליחויות מהירות ובאחריות מלאה גם בחגים 
תקופת החגים בארץ, הינה תקופה עמוסה מאוד, לא רק בחנויות העמוסות בכל האנשים שרק מחפשים מתנות וקניות לחג, אלא גם עמוסה בכבישים, שיש יותר פקקים ויותר לחץ. בשל כל, מדובר גם בתקופה שבה יש יותר משלוחים ויותר ביקוש לשירותי משלוחים, וזאת בשל הסיב שאנשים רוצים לחסוך לעצמם את ההעברה של המשלוח באופן עצמאי, ומעדיפים לשלם מעט כסף בכדי שמישהו אחר ומקצועי יעשה זאת עבורם.

אצלנו במאך 1 תוכלו לקבל שירות משלוחים אמין, מהיר ואיכותי, על ידי שליחים מנוסים ובעלי אחריות גבוהה מאוד, שידאגו להעביר את החבילה שלכם בזמן וליעדה בבטחה, גם בתקופות החגים. אצלנו במאך 1 עובדים כל היום על מנת להספיק להעביר את כל החבילות בזמן קצוב ולחוץ של לפני החגים.
 
על כן, אם יש לכם משלוח של מתנה לחג, או כל דבר אחר, פנו אלינו עוד היום, ונשמח להעניק לכם שירות ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת בהחלט.