תנו לנו לזוז בשבילכם - שירותי חברת מאך 1

מסמכים חשובים מעבירים רק דרך מאך 1

העברת מסמכים משפטיים זו משימה המחייבת שליח אמין ומנוסה. במרכז הארץ, במיוחד בת"א, פועלים משרדי עו"ד רבים שמדי יום מעבירים מסמכים משפטיים, לבתי המשפט או בינם לבין עצמם. למרות שהיום רבים עושים שימוש בשירותי פקס ומייל כדי להעביר מסמכים, לעיתים חייבים להעביר את המסמך האותנטי ממקום למקום. היציאה מהמשרד לביצוע העברת המסמכים גוזלת זמן רב שהוא יקר מדי כדי לבזבז אותו בדרכים. חלק מהמשרדים נעזר בשירותיהם של נהגי מוניות. אך גם זה פתרון לא מושלם, כי נהג מונית לא יכול להתחייב שהמסמכים אכן יגיעו בזמן ליעדם וכדומה.

המשלוח שלכם יגיע ליעד בדיוק בזמן !

עדיף תמיד, למען השקט הנפשי שלכם, לפנות לחברת שליחויות שיכולה להתחייב על העברת המסמכים ליעדם, כי מעל הכל, היא יודעת עד כמה המסמכים חשובים לכל הצדדים. חברת שליחויות מאך 1 מעסיקה שליחים אמינים ומיומנים, שיכולים להגיע במהירות לכל מקום בת"א ובמרכז בכלל. על מנת שתהיו רגועים שהמסמכים שלכם אכן בדרך והגיעו למקום הנכון, מאך 1 דואגת שיהיה לכם מספר טלפון שתוכלו לקבל עדכונים על הסטטוס של המשלוח שלכם. 
יש רגעים שחייבים לברך את מאך 1

אם אתם בעל עסק או משרד, השליחים של מאך 1 יכולים לחסוך מכם את ההתעסקות עם סידורים מחוץ למשרד, כך שתוכלו להמשיך לעבוד בשקט. למען השקט שלכם והצלחת העסק, תנו לנו לזוז בשבילכם, ומיד תראו את ההבדל.
 
שעה 10 בבוקר, אתם בשיא הלחץ, הטלפון לא מספיק לצלצל, הפקידה החדשה לא הגיעה ואתם תצטרכו לטפל בעצמכם בכל הניירת והסידורים. מה עושים? במה לטפל קודם? בטלפונים הנכנסים? בדברי הדואר שמחכים להפצה? בצ'קים שצריכים להפקיד בבנק? לנו יש פתרון נוח ומידי עבור בעלי עסקים שרוצים לחסוך זמן, כסף וכוח אדם.
 
אתם יכולים להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שעובדים עם מאך 1 על פי תכנית סבבים קבועה מראש. מדי יום יגיע אליכם למשרד, לבית או לכל מקום שתרצו, שליח מטעמנו שידאג להפיץ את הדואר העסקי שלכם, יפקיד עבורכם בבנק את המזומנים והצ'קים, ויבצע עבורכם כל משימה המחייבת יציאה מהמשרד והמתנה בתור ארוך.