שירות משלוחים

מאך 1 – שרות משלוחים מהטובים במדינה
מאך 1 היא חברת משלוחים אשר הוקמה בשנת 1987 ועיקר מומחיותה הוא כל הנושא של שרות משלוחים. מאך 1 מספקת שרות משלוחים מהטובים במדינה. שרות משלוחים במאך 1 מתבצע בצורה הטובה והיעילה ביותר. מאך 1 עוסקת בנושא שרות משלוחים כבר שנים רבות ובין יתר עבודותיה היא מתמקדת גם הפצות משפטיות, הפקדות כספים, שרות משלוחים דחופים, שירותי הפצה ועוד. מאך 1 נותנת שירות משלוחים טוב ויעיל תוך הקפדה על זמנים קבועים וכמובן כל זאת במקצועיות רבה. שרות משלוחים במאך 1 מתבצע על פי הכללים הנהוגים ומגיע לבית הלקוח כמה שיותר מהר. מאך 1 מקפידה על שרות משלוחים מא' ועד ת'. שרות משלוחים במאך 1 מתבצע בצורה מושלמת כמובן על יד הקפדה על כל כללי המשלוחים.

שירותי משלוחים מהירים

שרותי משלוחים בחברת מאך 1 מתאפיינים באווירה חדשנית – בסטנדרטים גבוהים מן המצופה, קהל הלקוחות של מאך 1 מופתע כל פעם לטובה מצורת שרותי משלוחים המתבצעת דרכה. שרותי משלוחים בחברת מאך 1 כוללים הקפדה על השירות, המקצועיות וכמובן אדיבות ויחסי אנוש בעת ביצע שרותי משלוחים. שרותי משלוחים הם שם כולל לכמה צורות של משלוחים הנהוגים במאך 1. ישנם 3 סוגי שרותי משלוחים במאך 1 : רגיל, דחוף ובהול. כל סוגי על פי מידת דחיפותו. מאך 1 מקפידה על שרותי משלוחים מהטובים ביותר.

שירותי שליחויות - עמידה בזמנים!

שרותי שליחויות במאך 1 מתאפיינים בהקפדה יתרה על הזמנים, עשיית השליחויות נעשית באופן מסודר ביותר. מאך 1 מפיצה עבור קהל לקוחותיה, עלונים, מכתבים, מוצרי פרסום, עיתונים, תרופות ועוד ועושה הכל על מנת קידום ופרסום עסקים קיימים. שרותי שליחויות במאך 1 מתאפיינים במקצועיות רבה, בשימת דגש על כל הפרטים החשובים וכמובן ביחס אישי ונדיב עד בית הלקוח. מאך 1 הינה חברת שליחויות טובה ויעילה המגיעה לכל בית עסק ומפרסמת אותו בצורה הטובה ביותר. אז אם אתם זקוקים למשלוח- פנו למאך 1 ולא תתאכזבו.  שירות קצועי , מסודר ואדיב- זוהי מאך 1.