שליחויות מסמכים אקספרס לעסקים

שליחויות מסמכים אקספרס לעסקים
חברת מאך 1 היא חברת שליחויות מהותיקות ביותר בארץ בתחום המשלוחים וההפצה. החברה שהוקמה ב-1987 עוסקת בהפצה של דיוור ישיר, מסמכים, חלוקת עיתונים, שליחויות מסמכים אקספרס לעסקים בכל איזור המרכז. בין לקוחות החברה נמצאות חברות מובילות בתחום העסקי, המשפטי, הציבורי והפיננסי בישראל שנהנות ממענה יעיל, מהיר ופשוט בכל שעה.  
שליחי החברה הנבחרים בקפידה ועוברים הכשרה מיוחדת, הופכים לכוח העזר של חברות בכל איזור המרכז שזקוקות לשירותי משלוחים במגוון תחומים. המענה המהיר של שליחנו עוזר לחסוך זמן ולבצע מטלות בקלות. אנחנו מציעים שירות מיידי עד לשלוש שעות באיזור המרכז, בהתאם לצרכי הלקוח.

סוגי השליחויות שאנחנו מציעים

שליחויות באיזור המרכז ולכל רחבי הארץ: השליחים שלנו מתניידים בכל איזור המרכז ומספקים שירות של שליחויות שונות בכל רחבי הארץ. אנחנו מספקים שליחות במסגרת דיוור שיווקי, העברת חבילות, שליחויות מסמכים משפטיים, שליחויות של סחורה ושליחויות אקספרס מכל התחומים.

שליחויות מסמכים משפטיים וכלליים: חברתנו מספקת את הרוח הגבית הדרושה למגוון חברות באיזור המרכז ובכל רחבי הארץ שזקוקות לשליח אמין למסירת מסמכים משפטיים, פיננסיים, עסקיים ומסמכים מכל סוג שהוא. השליחים שלנו מגיעים לאסוף את המסמכים ומפיצים אותם לנמען הנכון מתוך אחריות ומקצועיות אמיתית.

משלוחי אקספרס לעסקים ובכלל: חברת מאך 1 מצטיינת בתחום של משלוחי אקספרס לעסקים מכל הסוגים, אל לקוחות, ספקים וכדומה. השליחים שלנו דואגים להעביר את החבילות או המסמכים תוך יום עסקים אחד לכל יעד שהוא, מתוך הקפדה על התאמה ללוחות הזמנים הדרושים ובקרה על מסירת המשלוח לאדם הנכון בזמן הנכון.
חלוקת חומרים פרסומיים והפצה: חברתנו מתמחה גם בהפצה של עיתונים, פרסומים שונים ועלונים בהתאם לדרישת הלקוח. אנחנו מחלקים בכל רחבי הארץ ובפרט באיזור המרכז.

למידע אודות משלוחי אקספרס לחץ

איזורי חלוקה ומשלוח רחבים, שירות מעולה ואחריות מלאה על המשלוח עד להגעתו ליעד

חברת מאך 1 מציעה שליחויות במרכז אך לא רק. השליחים שלנו מגיעים לכל רחבי הארץ בתיאום מראש ותוך קביעת זמן שילוח המתאים ללקוחותינו. אנחנו עושים כמיטב יכולותינו להגיע לכל רחבי הארץ במהירות וביעילות כדי שלקוחותינו יוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר.

אם אתם מעוניינים לעבוד עם חברת שליחויות בעלת מוניטין מצויין, עם שליחים אחראיים ומקצועיים שלוקחים את עבודתם ברצינות, מערך אחראי ומקצועי שמנהל את כל תהליכי השליחויות ומעקב אחר השליחויות באופן שוטף, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום ולהכיר אותנו.

בואו להנות ממשלוח מהיר של מסמכים, עיתונים, הפקדות כספים, חבילות וכל דבר אחר – באחריות מלאה, יעילות ומהירות – באיזור המרכז ובכל רחבי הארץ. 

חייגו אל מאך 1 ותהנו משירותי שליחויות מקצועיים, אמינים ומהירים 03-6299370.