משלוח

כששולחים משלוח חשוב עושים זאת באמצעות חברת משלוחים מקצועית 
מהי הדרך הבטוחה ביותר להעביר משלוח חשוב ליעדו אם אתם צריכים לפעמים להעביר משלוח חשוב ליעד מסוים, ואינכם סומכים על שירותי הדאר בישראל, מומלץ להיעזר בחברת משלוחים, שזהו תחום עיסוקה.

במקרה כזה, הצעד הראשון שאתם צריכים לעשות הוא למצוא חברת שליחויות בעלת מוניטין ששמעתם עליה, ואם אין לכם כזאת, לשאול חברים, או, לחפש בגוגל חברת שליחויות שאתם יכולים לקבל מידע על האמינות שלה מגורמים אחרים.

ישנם מספר סוגים של חברוות מקצועיות של שליחויות בארץ, כשלחלקם, שירותי הדאר בישראל יכולים להעניק מענה מספק. אך ישנם משלוחים, שדורשים את שירותיה של חברת שליחויות מקצועית, ואליהם נתייחס עכשיו.

חברת שליחויות למגזר העסקי

חברות, משרדים, ארגונים, בעלי עסקים, לפחות פעם אחת ביום, גופים אלה חייבים להעביר משלוח דחוף ליעד כלשהוא בארץ. למשל, משרד עורכי דין בחיפה, חייב להעביר בדחיפות לנמען הנמצא באזור המרכז משלוח דחוף. סניפי הדאר סגורים, וגם אם היו פתוחים, ספק אם המשלוח היה מגיע ליעדו באותו היום. במקרה כזה, רק חברת שליחויות יכולה לבצע את המשלוח באופן מהיר ואמין, ולהחתים את הנמען על אישורים, שהוא אכן קיבל את החבילה.

אפשר לטעון, שאת אותו התהליך אפשר לבצע באמצעות חברת מוניות. אכן, אפשר להעביר משלוח באמצעות חברת מוניות, והוא אפילו יגיע מהר מאד. אבל מי ייקח אחראיות על החתמת הנמען על אישור קבלת החבילה? ובנוסף, מי יהיה להיות ערב, שהנהג המוביל משלוח חשוב ורגיש, הוא שליח אמין, ושהחבילה תגיע ליעדה, וגם, שתקבלו אישור חתום ע"י הנמען שהוא אכן קיבל את החבילה. רק חברת שליחויות המעסיקה נהגים ושליחים מנוסים, אחראיים ואמינים, יכולה להבטיח לאותו משרד עורכי דין, שהמשלוח שהועבר אליהם, אכן יגיע ליעדו, ושהנמען חתם על כל האישורים.

תפקידיה הנוספים של חברת שליחויות

להעביר משלוח ממקום למקום, זו משימה רצינית, שדורשת הרבה אחריות, ואמינות. חברת שליחויות בעלת מוניטין וותיקה בתחומה, עוסקת בעוד מספר תפקידים, פרט להעברת משלוחים. חברת שליחויות מטפלת בהעברת משלוח של מסמכים, חפצים, רהיטים וסוגים שונים של חומרים, וגם מבצעת תפקידים נוספים.
לפנינו רשימה של תפקידיה הנוספים של חברת משלוחים:העברת משלוחים מהיום להיום לכל חלקי הארץ
אפשרויות של אריזה ואחסון
ביצוע סבבים קבועים בפריסה ארצית
אפשרויות של משלוח החומר ברכבים או בקטנועיםאלה השירותים הבסיסיים שכל חברת שליחויות מעניקה ללקוחותיה. ישנם פרמטרים נוספים שאתם צריכים להתייחס אליהם לפני שאתם מחליטים להעסיק חברת משלוחים באופן קבוע.

חשוב שחברת השליחויות תעבוד בשיטות עבודה מתקדמות כמו:שימוש במערכת ממוחשבת פשוטה שתהיה נגישה ללקוחות
עדכון סטטוסים של ההזמנות און ליין
ביצוע משלוחים מיוחדים כמו מסירות משפטיותחברת מאך 1 שליחויות מעניקה שירותי משלוחים לחברות, ארגונים, משרדי עורכי דין, גורמים פרטיים ועוד. אנחנו מעסיקים שליחים מנוסים ואמינים, שהם בעלי מקצוע עם וותק רב בתחום השליחויות. אצלנו כל משלוח זוכה לאותה מידה של התייחסות ורצינות