חברת שליחויות והפצה במרכז

שליחויות והפצה במרכז
חברת שליחויות ממלאת תפקיד חשוב בעבודה הסדירה של לא מעט חברות, בלא מעט תחומים. היא נותנת רוח גבית כשהיא מאפשרת לאותן חברות להנות ממגוון שירותים בתחום השליחויות וההפצה ומספקת את השקט הנפשי ואת הידיעה שהמסמכים, החבילות או כל מוצר דיוור אחר מגיע ליעדו בצורה בטוחה ומקצועית, אחראית ויעילה. בנוסף, חברה המספקת בנק של שירותי עזר נוספים בתחום השליחויות נותנת ערך מוסף לשירות שלה ומסייעת אפילו יותר לחברות שאיתן היא עובדת.

מאך 1 היא חברת שליחויות במרכז שמציעה בנק של שירותים נרחבים בתחום זה למגוון חברות מובילות במשק. היא פועלת על כבישי איזור המרכז מזה שנים רבות ושליחיה נבחרים בקפידה כדי לאפשר שירות אמין ומהיר לכל הלקוחות. אז בואו להכיר אותנו ואת השירותים שיש לנו להציע לכם!

חברתנו מציעה את השירותים הבאים באיזור המרכז ובאיזורים נרחבים נוספים בארץ:

שליחויות דואר – אנחנו מבצעים שליחויות במרכז של דברי דואר, חבילות ומסמכים בכל רחבי המרכז במסגרת של שליחות רגילה בת מספר שעות, שליחות של 24 שעות או שליחות אקספרס, בהתאם לסוג השליחויות ולהסכם עם הלקוח.
חלוקת מסמכים – אנחנו מספקים עבור לקוחותינו שירות של מסירת מסמכים משפטיים, מסמכים למוסדות ציבוריים וכל סוג מסמך אחר שמגיע עד היד של הנמען.
הפצה במרכז-  אנחנו מציעים שירות של הפצה באיזור המרכז ובאיזורים נוספים של מוצרים, חבילות, מסמכים, חומרים פרסומיים ועוד.
דיוור ישיר – אנחנו מבצעים חלוקה של דיוור ישיר באיזורים נרחבים בגוש דן ובאיזור המרכז.
הפקדות בנקים וטיפול בדואר: אנחנו מבצעים עבור לקוחותינו שירות של סיבובי סידורים בדואר ובבנק, אשר חוסכים שעות עבודה חשובות.
הפצות יחסי ציבור – אנחנו מאפשרים ללקוחותינו מתחום יחסי הציבור להפיץ מוצרים לסקירה באיזור גוש דן בצורה מהירה וזריזה, באמצעות משלוח עד הבית.

למעבר לשליחויות אקספרס לחצו

אמנת השירות שלנו – מהירות, אמינות, יעילות

אחד הדברים שאנחנו מקפידים עליו הוא השירות הנאמן שניתן ללקוחות. כל לקוח מקבל מאיתנו שירות אישי וקשוב, המותאם באופן מיוחד לצרכים של החברה. אנחנו מכשירים את כל השליחים שלנו לפעול תחת ערכים של אמינות, מקצוענות, יעילות ומהירות כדי לספק ללקוחות שלנו את השליחויות בצורה הטובה והיעילה ביותר.
אנחנו דואגים לבצע כל שליחות מתוך אחריות מלאה לדברי הדואר והחבילות שאנחנו מעבירים ודואגים להקפיד על כל הפרטים עד לרגע המסירה כדי שאתם תוכלו לעבוד בשקט.

כאשר אתם בוחרים בחברת שליחויות והפצה במרכז כמו מאך 1 אתם בוחרים באיכות ומקצוענות של שנים, בניסיון רב בתחום השליחויות וההפצה ובשירות אחראי לאורך כל הדרך.
 
מאך 1 חברת שליחויות מקצועית ומובילה בארץ, להזמנת שליחויות חייגו אלינו במספר: 03-6299370