חברת משלוחים בבת ים !

כל סוגי המשלוחים

חברת מאך 1 היא בין החברות המובילות בארץ למשלוחים באזור המרכז. חברה בעלת מוניטין רב שנים המציעה שליחויות מסוגים שונים הן לערי המרכז והן לאזורים אחרים בארץ. שירות מהיר לכל אזורי המרכז

חברת משלוחים בבת ים היא חברת מאך 1 המעסיקה את מיטב השליחים עתירי הניסיון היודעים היטב ומכירים את כל רחובות בת ים, כאלה המתגברים על פקקים ועומס והעיקר להגיע כמה שיותר מהר עם החבילה לנמען.

לא לחינם צברה לעצמה החברה מוניטין רב שנים והלקוחות חוזרים אליה שוב ושוב, היא מוכיחה לא רק מקצועיות, אלא מציעה שירות נדיב ואדיב ומחירים נוחים

 

לקבל שירות מחברת שליחויות איכותית, מקצועית ואמינה בלבד


חברת משלוחים בבת ים מאך 1 מציעה ללקוחותיה את כל סוגי המשלוחים ולכל סוגי הלקוחות. למשל, משלוחים בהולים מהיום להיום של מסמכים שונים, חבילות, מכתבים, טפסים חשובים, משלוחים של מסמכים משפטיים.
הכל נעשה על ידי הצוות המסור והמיומן של חברת מאך 1 שמטרתו היא לשרת על הצד הטוב ביותר את הלקוחות על מנת שאלה יהיו מרוצים.

שליחות לכל אזורי בת ים


חברת מאך 1 מגיעה לכל אזורי בת ים וכמובן היא מבצעת משלוחים מבת ים לערים אחרות. אנו מגיעים לצפונה של העיר, לדרומה, לאזור הטיילת, למרכז, לכל מקום בו תבחרו, השליחים יגיעו במהירות הבזק. העובדים עובדים על פי לוחות זמנים מדויקים ואפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות.

למעט בת ים, חברת מאך 1 מעניקה שירותי שליחויות לשאר ערי המרכז, שליחויות מהיום להיום ללא כל דיחוי או שליחויות מהיום למחר, וכמובן, לא רק, אלא גם שליחויות לכל רחבי הארץ, מדן ועד אילת. רק כאשר תנסו, תבינו למה כה כדאי לכם לבחור במאך 1!

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגגון שירותי החברה, צרו קשר טלפוני - 03-6299370, כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות מילוי טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.